Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi éri meg jobban anyagilag:...

Mi éri meg jobban anyagilag: két hét táppénz(műtét miatt), vagy fizetett szabadság? Kolléganőm állítja, négy hét táppénz után több volt a fizuja, mint rendesen, igaz lehet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Kizárt dolog.

Ha van szabid és nem bánod, hogy erre megy el,akkor azzal jobban jössz ki.

2020. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az lemaradt..munkahelyi baleset esetén kaphat valaki annyit táppénzre mint a fizetés.
2020. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Vagy többet,mert a táppénzt naptári napokra fizetik.(Szombat,Vasárnap)!
2020. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üzemi balesetnél valóban lehet több a táppénz, mint a fizetés. Sima táppénz az csak 60%-a a fizetésnek.
2020. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. aug. 5. 19:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hol kell bejelentenem, hogy nem megyek táppénzre? Háziorvosnál vagy a kórházban, vagy hogy megy ez? Nem voltam még ilyen szituban...
2020. aug. 5. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valaki nincs táppénzen nem kell bejelenteni. Különben naponta jelente több millió dolgozó, aki nincs táppénzen. Elég azt bejelenteni, ha valaki táppénzen van.
2020. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha műteni fognak TB alapon? A táppénzre vételt ilyenkor is a háziorvos intézi? Köszi a választ.
2020. aug. 5. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kórházban műtenek, akkor a kórházi tartózkodás idejére a kórház vesz táppénzre, nem a háziorvos.
2020. aug. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. És ha én inkább szabadságot vennék ki, így éri meg?
2020. aug. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!