Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen táplálkozást és milyen...

Milyen táplálkozást és milyen edzést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 170 cm magas és 70 kg vagyok. Mivel sulis vagyok,nem nagyon szoktam sportolni. Eléggé meglátszik a hasamon és a combomon,na meg a vádlimon,az zavar a legjobban. Szeretném tudni hogy milyen étrendet és milyen edzést kéne végezzek hogy sikerüljön kicsit fogynom. És tudom hogy a kockahashoz is jó étrend kell. És utánna a rá edzés. Az majd második célom lesz. Első pedig hogy hogyan kezdjek neki? Hogyan táplálkozzak és mit és hogyan edzek? 17/l
2020. aug. 5. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok zöldség, jó szénhidrátok ( pl teljeskiőrlésű gabonák), kerüld a hozzáadott cukros üdítőket, cukorkák, gumicukor stb. Mozgásnak, saját testsúlyos edzés pl intenset, de youtubon rengeteg "workout without equipment" videó van fent. :) de fogyni az egészséges, mérsékletes táplálkozástól fogsz(ami nem jelenti a koplalást, nem evés, mert attól rosszabb lesz a helyzet)
2020. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!