Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire betegen mentél be...

Mennyire betegen mentél be dolgozni valaha?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, reggel 8-es mentem be, és kb 3-4-ig nyomtam, de addigra már annyira rosszul voltam, hogy taxival mentem haza. Amúgy csináltam a dolgom ugyanúgy, de nyilván nem tudtam olyan hatékony lenni, viszont nem volt mese, határidős munkám volt, amiben senki nem tudott volna helyettesíteni. Többet nem csinálok ilyet, mert amúgy nekem akkor kitolta a betegséget is, nagyon rosszat tett, hogy nem feküdtem és pihentem :( ja és irodai munka volt.
2020. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es igen velem is ez volt reggel még semmi bajom nem volt, délután meg a 4 buszmegálló+ patika is óráknak tűnt. Este, mikor bedugtam a lázmérőt mér 39 fok felett járt a lázam. 3-4 napig csak feküdtem.
2020. aug. 5. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!