Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell sokaknak összeesküv...

Miért kell sokaknak összeesküvés elméleteket gyártani a vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tényleg nem jó, ha átesünk a ló túloldalára és folyamatosan csak a vírusról van szó és mindenki retteg.DE szerintem az is nevetséges, hogy sokan teljesen magabiztosan kijelentik, hogy hát ez egy álvírus, sőt még bíztatják is egymást a maszk elhagyására. Kedvencem a nulla tudású, IQ bajnokok, akik ezzel kapcsolatban kommentelnek, valahogy így:” ez a virus csak ezy átverrrésss!!!44négy!!! Fogjatok mar fel en se hordok maszkot ha ramszolnak szetutok mindenkit”

vannak orvosok is, akik terjesztik ezt az igét, persze ők már nem ilyen stílusban.


Bár az emberek 60-70%-a hordani sem tudja normálisan, ami egészségügyi dolgozóként nagyon irritál, de ebbe ne menjünk bele:D Csak nem értem miért kell egyből rávágni, hogy hát ez meg van rendezve, kamu a vírus meg stb... én igazából nem félek a vírustól, ennek ellenére nem kerül semmibe normálisan felhúzni a maszkot és nem teleköpködni a teret.

Illetve a normákat alapból mindigis betartottam, tehát kezet is gyakran mosok. De teljesen steril akkor sem lesz semmi.


2020. aug. 8. 07:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az aki nem oltatja be magát.

Az veszélyezteti azt aki be van oltva és immunís.

Jól van akkor már minden értek.

2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21: az aki nem oltatja be magát és elkapja, és intenzív ápolásra szorul, az többszázezer Ft-jába is kerülhet az államnak, ezt szorozd be jó sok emberrel aki elkapja és kórházi kezelésre szorul... Azt s ok millió Ft-ot lehetne másra is költeni, gondolom olcsóbb az oltást megvenni mint a sok drága berendezést/személyzetet/infrastruktúrát üzemeltetni... AKi nem hisz benne, az menjen el covid osztályra ápolónak, majd kiderül mi lesz a véleménye utána... Gyerekkorunkban beoltottak sok mindennel, kérdezték akarod-e? Nem. Élünk. Az emberek imádnak összeesküvés elméleteket gyártani, akár van igazság tartalom mögötte akár nincs. Mindenki maga eldöntheti beoltatja-e magát, aztán amikor már esetleg nem lesz ingyenes, sirhat, meg majd jön a Covid igazolás, amit megkövetelnek ha rendezvényre akarsz menni, stb a végén úgyis elérik hogy aki nem oltatja be magát, az nem mehet majd még akár boltba se aztán nézegethet.
2021. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22-es.Akkor majd lesz egyel több orvosi rendelő az országban ahol gumilepedős matrac be van oltva korona vírustól.

És még covid igazolásom is lesz.

2021. jan. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!