Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kórházba kerulnék koronavír...

Ha kórházba kerulnék koronavírussal, mi lenne az iszsz babámmal?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti ugyan, de jómagam rettegek a vírustól, ezért merült fel bennem a kérdés. 6 hónaposom van, alig kezdtük el a hozzátáplálást. Tápszerezni kellene? Vagy mit csinálnak ilyenkor?

2020. aug. 8. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Féléves gyerekkel nem mész a sarki boltnál messzebb. Mért rettegsz a vírustól? Nem kéne! Ha nem vagy egy légtérben fertőzöttel, és kezet mosol, mikor hazajössz, nem kaphatod el! Máskor is szorongsz?
2020. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Van apja gondolom, akkor l fog ra vigyazni. Koranak megfelelo tapszert kap majd.

Te betegen nem adhatsz neki tejet, de gondolom nem is akarnal.

2020. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mióta megvan a gyerek, igen, kb állandóan aggódom, hogy nehogy baja essen, akár figyelmetlenségből megsérüljon, néha félve ülök autóba vele, stb. A vírustól eddig is féltem, de ma láttam valakit a sarki bolt előtt, akiről tudom, hogy karanténba kellene lennie, mert egy családtagja pozitív és a szüleim is abba a boltba szoktak vásárolni. Igazából csak őket és a gyereket féltem, magam miatt nem aggódom.
2020. aug. 8. 23:24
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként nem hülyeség a kérdésed, mert szerintem valahogy fel kéne hívni a frissen szülő nőket és kisgyermekeseket, hogy ilyen eshetőségre felkészítsék előre a családjukat. Ugyanis pánik helyzetben másképpen viselkednek az emberek, mint akkor amikor fel van készülve a helyzetre előre.
2020. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ez lett volna a következő kérdésem, hogy ok, az én gyerekem fél éves, tapszer+hozzátáplálás, ki írja valahogy. De aki frissen szült? Egy pici újszülött babával mihez kezd az apuka pl?
2020. aug. 8. 23:35
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
15 Megoldja-mint mindenki.Ha bajba kerül az egyik akkor ott a másik-jobb esetben.
2020. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom, azért nem nyomorult apuka... Megeteti és kész. Az én férjem elud olvasni egy hülyebiztos tápszer leírást, és ki tud cserélni egy pelenkát. Amúgy egy fiatal egészséges nő jó eséllyel tünetmentesen vagy legalább enyhe tünetekkel megússza, úgyhogy kár rögtön lélegeztetőre rakni gondolatban magatokat...
2020. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15 Lásd a 3-as ikres apukát pl.
2020. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%

17 *Megeteti és kész.


Szerinted ennyiből áll egy kisgyermek?

2020. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

19: nem, de mivel az iszsz miatt aggódik, ezért gondolom az a fő gond. Azt nem is merem feltételezni, hogy apuka annyira szatyorban él, hogy fogalma nincs arról, hogy a gyerekkel mit kell csinálni.


Leheben vagyok fordítva bekötve, de a szomszédban egy népes rejtett erőforrás család él egy raklap csecsemővel, többnek tinédzser az anyja és apja. Életben maradnak a gyerekek láthatóan, nagy rocket science, valóban.

2020. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!