Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kórházba kerulnék koronavír...

Ha kórházba kerulnék koronavírussal, mi lenne az iszsz babámmal?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti ugyan, de jómagam rettegek a vírustól, ezért merült fel bennem a kérdés. 6 hónaposom van, alig kezdtük el a hozzátáplálást. Tápszerezni kellene? Vagy mit csinálnak ilyenkor?

2020. aug. 8. 22:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
*lehet én
2020. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%
20 Akkora nagy szád van, de értelmed nincs. Mert aki látja mi folyik körülötte akár a környező országokban, és most már itthon is beindult annak egynek nincs már nagy szája.Már nem rázzák magukat, hogy nincs vírus. Csak az ilyen elemi szinten lévőknek van még.
2020. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Te most miről zagyválsz, lefordítod nekem? Ugyanis a kommented tartalma teljesen más, mint amiről az enyémek szólnak. Vagy lehet mellé címetzted.
2020. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológushoz kellene menned. A kérdésed álprobléma. A realitása szinte nulla, ha meg megtörténne ez a nulla eshetőség, akkor is megoldaná a család. Még anya nélkül is életben maradnak a gyerekek. A szorongásoddal kell valamit kezdeni, ez gondolom, a szülés utáni depresszió egyik válfaja, mert így rosszul érzed magad, folyamatosan rettegsz ahelyett, hogy élveznéd a babázást.
2020. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%

Én kórházba kerültem mikor 4 hetes volt a babám. Érsebészeten voltam, oda nem lehetett behozni, így addig anyósom meg a férjem volt vele.

Miután megszültem vettem egy doboz tápszert ha bármi baj lenne. Szükség is volt rá. Hála az égnek megette nem finnyáskodott.

2020. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
47%
Sztem teljesen jogos az aggodalom. A gyereknek nem csak kaja a szopizas, hanem biztonsàg, elalvàsnàl is vkinel segit. Egyatalan nem pòtolja se tàpszer se apuka . Igen,.nyilvàn megfogjàk oldani mert a kènyszer nagy úr! De azèrt nehogy màr lehordjuk a kèrdezőt!
2020. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!