Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Kati és Gina nevű drogokat...

Ha Kati és Gina nevű drogokat tesznek az italomba azt honnan tudom?Melyiktől mit érzel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A ginát általában arról, hogy másnap semmire nem kb emlékszel. De ha esetleg eltalálják az eufórikus adagot. Akkor olyasmi hatása lesz mint a speednek. Ha meg a pontos adagot találják be akkor erős mdma-hoz hasonló szeretettflash kicsi halucinálciókkal. Persze arra nem képes mint az eredeti ecstasy de jobban elbódít. Inkább a mda-hoz hasonlít a boldogság érzet amit beadd. Mert nem ad olyan erős eufória hullámot. De halucinálciót sem mondjuk, hogy ez inkább a dopaminra hat! De sosem próbáld ki mert ez nagyon veszélyes és nem mutat nagyon többet mint az eki,speed.


Eredeti Katit meg már nem nagyon kapni. Ritkán talán 3-MMCt kaphatsz az hasonlítt a legjobban a 4-MMC-hez. De mostanában kati néven pl 4-BMCt árulnak, ha jól. Ami sokkal kàrosabb mint az eredetiek pl 4-mmc,4-mec,3mmc,3-mec


És arról sem tudni, hogy mennyire veszélyes. Mert ez már a 3-mmc olyan hatodjára is átnevezett designere drogja!

2020. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Es azoknak amit leírtál hogyan èrzékelem?

Nem értek hozzá csak remélem nem tettek vmit az italomba

2020. aug. 10. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

A katit azt arról, hogy olyan érzésed lesz mint ha kolás flasht össze kevernéd, speed pőrgéssel, heroinos nyugodtsággal, exes szerelmes boldogsággal. Mintha az összeből kicsit nyomtál volna. Bár a 3-BMC, 4-BMC gyengébbek kicsivel. Az inkább már olyan mint speed csak ez is azért jobb meg tartalmazzák azt a hatásr amit a régebbiek. A ginát meg leírtam. A katinak az ízét általában érzed ilyen kémiai íze van. A ginát megszerinzem nem nagyon érezni. Utóhatások másnap esetleg depresszió vagy jó kedv. Kis hullámzás, szédülés.


De ha ezek közül valamelyiket biztos, hogy észre vetted volna. Pl a speedet nem nagy adagban nem biztos, hogy észre vennéd..

2020. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megittam 1 üveg vodkát és annyi volt,hogy minimálisan a fejembe szállt szédülés formájában aztám hazamentem és aludtam egyet
2020. aug. 10. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
1 üveg vodkát. Akkor az csak Alkohol volt! Ez valami troll kérdés?
2020. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az

Csak úgy vagyok vele,hogy jobb félni mint megijedni mivel egy pillanatra a szobában hagytam a vodkát,igaz nem láttam senkit se bemenni utána

2020. aug. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!