Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a koronavírus...

Szerintetek a koronavírus második fordulója mikor kezdődik (hivatalosan) nálunk? (boltzár, online tanitás, kijárási tilalom.. )

Figyelt kérdés
Környező országokban mindenhol rossz a helyzet. Az országhatárunkat valamiért nem lépi át.. :D

2020. aug. 16. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus magyar vagy, mindent elhiszel amit olvasol az újságban, neten.. Nem mindenkinek való ám az internet, főleg ilyen (hogy is mondtad, marháknak?) akik ilyenekben hisznek hogy jól jár valaki egy atomháborúval. Eszednél vagy? Küldjek beutalót pszichiátriára?
2020. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Mert fölösleges leírni hogy ki jár jól, vagy hogy miért is butaság amit írsz, mert egyből jössz más faxsággal, vagy ha már végképp nem jut eszedbe más és elírok egy szót abban a pillanatra arra ugrasz...

És nem nem hiszek egyikben sem, ez valóban nem is lehet kérdés.


De jártam iskolába, és nem nem vagyok 70-éves konteós.

2020. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Rendben :) Nem én meghallgatnálak, de most sem írtad le, mert te se tudod.
2020. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Fölöslegesen nem fogok bizonygatni/bizonyítani semmit!
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!