Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió? Van kiút?

Depresszió? Van kiút?

Figyelt kérdés

Mások által jónak mondott családban élek. De belülről nem érzem azt hogy igazán számíthatok a szüleimre. Semmit nem mondok el nekik de amúgy se nagyon érdekelné őket.

A barátaim jelentik a családomat, bármit megtennék értük.

Kb 6-7 hónapja nyomott nagyon a hangulatom. Se motivációm se életkedvem. Kezemen lábamon jó pár vagdosás van, és nem egyszer ittam le magam csak azért mer szar kedvem volt. Néha vannak olyan pillanatok hogy boldog vagyok de ez hamar elmúlik. És pont ezek a hangulatingadozások miatt érzem azt hogy nincs kiút semmi. Nem tudok már örülni de ha belegondolok ezt évek óta tapasztalom hogy pl karácsonykor is rájátszok rendesen az örömre mert belül nem érzem.

Belül már csak ürességet érzek és nem akarom hogy az én hangulatom esetleg átragadjon a barátaimra is. Van ebből kiút?

17L



2016. máj. 15. 17:54
 1/3 anonim válasza:

A vagdosás nem kiút. Nem lesz tőle se jobb, se rosszabb kedved. Nem is nagyon értem miért szokták csinálni az emberek. Nekem is van épp elég bajom, én is egyedül érzem magam, de még sose jutott eszembe ilyesfajta butaság. Nem ismerem a szüleid, de szerintem egy próbát megér. Beszélgess velük, ne pazarold el a velük töltött időt, mert később, amikor már nem lesznek bánni fogod :). Mond el nekik ugyanezt, amit ide leírtál, hidd el segíteni fog. Biztos vagyok benne, hogy már azzal jobb kedved lett, hogy ide kiöntötted a szíved. Ha olyasvalakinek mondod el akit ismersz, még jobb lesz. Se motivációd, se életkedved. Én is hasonlóan vagyok. Próbáld te is lefoglalni magad valamivel (én például elkezdtem itthon eddzegetni). Remélem segítettem. És felejtsd el a vagdodást :)

21/F

2016. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A depresszió csak a dolgok túlagyalása.
2016. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak. Én is elkezdtem edzeni és már volt is eredménye de most megint abbahagytam.
2016. máj. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!