Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam el a piát?

Hogy hagyjam el a piát?

Figyelt kérdés
19 vagyok és szerintem sajnos a legjobb úton haladok az alkoholizmus felé, de lehet már most is benne vagyok. 14 éves koromtól kezdve piálok, nyilván akkor még heti 1 alkalom volt, aztán ez szépen feljebb ment, most meg minden nap iszok. Sosem felejtem el, amikor az osztályfőnököm kioktatott, hogy nem lesz belőlem semmi, kiabált velem, hazamentem, megittam 2dl pálinkát meg 2 sört 10 perc alatt. Olyan családból származom ahol “támogatják” ezt a dolgot, de én nem akarok beállni közéjük. Ha nem iszok legalább 2 sört vagy felest, hiányérzetem van és aludni se tudok. Próbáltam abbahagyni, de max. egy hónapig jutottam el eddig, aztán egyszer ittam és kezdődött minden újra. Cigit abbahagytam 4, a füvet 2 év után, de a piát is szeretném.

2020. aug. 19. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akareterő+ kudzu gyökérnek nézz utána.
2020. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!