Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egyszerűen és...

Hogyan tudnám egyszerűen és gyorsan meghánytatni magam?

Figyelt kérdés
Nem, nem azért mert étkezési zavarom lenne és ehhez kérnék tanácsot, egyszerűen csak annyira teleettem magam, hogy fáj a hasam, rosszup vagyok és hányingerem is van, mégsem sikerül hánynom. Próbáltam azt is, hogy két ujjamat lenyomtam a torkomba, de ez sem működött. Esetleg valami más tipp?

2020. aug. 25. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Jelentve.
2020. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem értem mi a problémád a kérdésemmel, kifejtenéd, hogy miért jelentetted?
2020. aug. 25. 10:00
 3/9 Mr.Q77 ***** válasza:
100%
Sok embernél a 2 (vagy akárhány) ujjas módszer hatástalan. Erre még katonaság alatt jöttem rá (erős másnaposság terhe alatt, mivel én se vagyok egy hányós fajta), viszont ha a garatodat ingerled ("kaparod") a mutató ujjaddal a hatás garantált, de lehet 2-3 percig is eltart mire a hányási inger "felépül".
2020. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne hánytasd magad. Simán elkerülhető... Hasmenésed volt?
2020. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mr.Q77 ***** válasza:
86%
De valóban csak szélsőséges esetben használd a hánytatást, nem ez a megoldás, én is csak 1x kényszerültem rá mert nem volt más opcióm (időm/lehetőségem).
2020. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ujjal vagy fogkefével, de inkább ne csináld!
2020. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dőlj le pihenni, igyál egy kis köménymag teát/ zsódabikatbónás viset/ vegyél be emésztés segítőt! Foglald le magad és ne arra figyelj, mennyire tele vagy, 1 óra múlva sokkal jobb lesz ilyen esetben... nehogy meghánytasd magad, nem szabad a szervezetet kényszeríteni, ha nem hánysz magadtól akkor nem kell hánynod!!!

Mit csináltál végül? Jobban vagy már, ugye? Előfordult máskor is, hogy ennyire túletted magad?

2020. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7.válaszoló! Köszönöm érdeklődésed, már jobban vagyok. A nap további részében már nem ettem, vizet és zöld teát iszogattam és szerencsére megnyugodott a gyomrom is. Az utóbbi időben kisebb diétán voltam és az volt az első napom amikor már rendesen ehettem és kissé elvesztettem a kontrollt, így ez volt az első ilyen alkalom, de remélhetőleg az utolsó is 😅
2020. aug. 27. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban lettél :) Látszik hogy tanultál legalább az esetlből, ha már nem volt kellemes

(#7 voltam)

2020. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!