Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen téma, de mit...

Kellemetlen téma, de mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Kaki témáról van szó.

Régebben amikor még iskolába jártam (főleg középiskola) reggelente általában hasmenésem volt de csak sulis napokon. Egy időben azt hittem, hogy valami bajom van de aztán rájöttem hogy szervileg nincs, inkább csak mentális, pszichés dolog valamiért. Már évek óta dolgozom és a reggeli hasmenések megszűntek, néha napközben akadt 1-2. Most olyan helyen dolgozom ahol a nap nagy részében egyedül vagyok de napjában többször is bejön egy-egy munkatars és bent van akár órákig. Na én olyankor úgy érzem mintha wc-znem kéne és az a legrosszabb, hogy néha tényleg kell de én valamiért szégyellem, gáznak érzem hogy ha valami hang is jönne hozzá akkor beégnék ha meghallanák. Ilyenkor nem szoktam menni hanem inkább kimegyek az udvarra vagy elmegyek közülük és érdekes módon elmúlik. Ha érzem és ők mennek ki, akkor is elmúlik. Valamiért olyankor érzem ha valaki más is van ott de ez csak tavasz óta van.


Mitől lehet ez és mit tehetnék ellene?


2020. aug. 27. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

na ez is "pszichés dolog valamiért"

Zavar a kolléga. Egy kicsit semleges témáról beszélgessetek néha. És nincs egy távolabbi mosdó, ahol nem zavarna a hang?

2020. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abszolut szorongas.

Amugy mennyire mas lenne, ha a munkahelyi vecenek hangvedo elotere lenne, vagy a villannyal ventillator is bekapcsolna.

Nagyon feszelyezo szituacio. Viszont ha ne adjisten kakilnod kellene, akkor is valami megoldast el kene kepzelni ra. Esetleg elmondani nekik? Mert minden emberben van ilyen. Vagy az nem feszeng, akinel a vece jobban el van dugva.

Meg a szorongasod is jo lenne, ha oldodna. Esetleg jobban meg kene ismerni a kollegakat?

2020. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!