Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincsen elég...

Mit tegyek ha nincsen elég energiám?

Figyelt kérdés
Mivel most még nyári szünet van most még van mert addig alszok míg szeretnék. De kedden iskola 10.ben a héten 3x volt 8 tanórám (ami azt jelentette hogy délután 4re értem haza). Mivel 11.es leszek gondolom most is ugyan így lesz (9.ben is ugyan így 8óráim voltak). Az iskolámból fél órára lakok biciklivel (ami azt jelenti hogy napi 1 óra biciklizés oda vissza). Amikor hazaértem tavaly mindig aludtam és ennyi és nem volt kedvem semmihez sem. Mivel naponta csak 500ft-t kapok nem szereteném energia italra költeni hanem valami diétás dologra. Most a nyáron pár hét alatt eléggé sok kilót ledobtam magamról és iskola közben is szeretném tartani. Mit tegyek hogy legyen energiám tornázni? Vegyek energy bart? Vagy hogyan osszam be a pénzemet mit kéne vennem napi szinten ami megfelelne úgy hogy ne legyek éhes és hogy energiám is legyen? (Nyugodtan írhattok privátba is)

2020. aug. 29. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak szar energiaitalokban gondolkodsz? Pont azok a legrosszabbak, mert hirtelen feldob, de hamar el is megy a hatása. Egyél teljes kiőrlésű péksütiket, mézes kenyeret, vagy csokit. Ka koffeinre vágysz, akkor meg igyál egy gépi kávét, kb 150 ft
2020. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiféle koffeines cuccot se igyál, max. teát.

Es menj at másik suliba, ha ez túl sok neked. Bár azt senki se hiszi el, hogy a napi 8 óra mind kötelező. Ebben már benne vannak a fakultaciok, kulonorak, amiket le lehet mondani.

Az, hogy rendszeresen kialudd magad, alap, abbol ne engedj, mert nem csak a fölös kilók ugranak rád vissza, hanem ramegy a testi és lelki egészséged is az alvás hiányára.

2020. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek át másik iskolába ez van alegközelebb meg be fejezem ha mrá 11.es vagyok köszönöm a tanácsokat persze nem csak energia italban gondolkoztam gondoltam már a kávéra is csak azt ittam próbáltam de eléggé le lankadtam attól is pár óra után, gépi kávét nem tudok inni mivel az iskolámban nincsen rá lehetőség a büfében pedig túl van árazva 250ft én meg nem költök rá annyit termoszba meg tejeskávét vinni hát nem tudom..
2020. aug. 29. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Anya nem engedi a kávét..XD
2020. aug. 29. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Mennyit alszol?
2020. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél egy banánt, olyan dolgok vannak benne amire szükséged van és kibirsz vele 2 órát is,

Egyébként dietahoz is nagyon jó.

* Én a zsírszegény krémturora esküszöm, krémes finom 0,1% zsír és magas fehérje. Lidlbe 250 g tégely talán 300.ft de nem tudom biztosra

Nasinak pedig fehérjeszelet.

* Én a Nutriversum-tól a csokis málnást imádom, 350 Ft egy nagy tömör fehérjedus csokiszelet. Nem tudom hogy sikerül nekik de jó áron finom diétás cuccaik vannak. Napi 1 ilyen szelet 350 Ft.

A mínusz hogy ha nincs kozeledbe boltjuk akkor online veheted ott pedig 12 ezertől van talán ingyen kiszallitas.

* a müzliszeletet felejtsd el, cukros 50 g levegő drága és nem is ad semmit. Akkor inkább zabszelet de gejl és magas a kcal tartalma.

* olajos magvak, pár szem mandula vagy kesu de a napraforgó is jó, kell a zsír diéta alatt is a testednek jojo miatt.

2020. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!