Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Hogyan lehetséges, hogy az energiaital semmilyen hatással nincsen rám?

Már 13-14 éves korom óta rendszeresen fogyasztom. Az az érdekes, hogy soha nem éreztem, hogy bármilyen hatása lenne. Mindegy, hogy milyen márka, milyen mennyiség, pontosan olyan a hatása, mintha vizet innék. Sőt, többször megmértem utána a vérnyomásomat, és még a pulzusomat sem viszi fel.

Ez másnál is így van, vagy csak nálam?

2015. febr. 15. 16:53  Privát üzenet  

A válasz
Macy@ nevű felhasználó válasza:

SZia! Bár én nem sokat iszom ilyen löttyökből, amikor régen még is előfordult, akkor én sem éreztem semmi hatást. De inkább kerüld el messziről az ilyen cukor és koffeinbombákat! Nagy károkat tudsz okozni!

19/L

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. febr. 16. 17:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 14-15 évesen baj lenne ha energia italt fogyasztanék (kobra 15mg/100ml 0,25dl)?
Hogyan lehetséges ez?
Egészséges életmód mellett hogy lehetséges ez?
Lehetséges, hog 15 éves 188 cm-es ember 3 hét alatt 5.5 kilót fogyjon?
14 évesen lehetséges szívroham vagy agyvérzés a sok energiaital után?
Energiaitalos dobozból robotot. Lehetséges?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!