Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszahízni...

Hogyan tudnék visszahízni fenékre és csinosabb popókat?

Figyelt kérdés

23 éves lány Vagyok. Alapból 160 cm 54 kg szoktam lenni, viszont az utóbbi időkben fogytam 3 kg-t, és a fenekemből nagyon sok ment le.

Sajnos egyetem és munka mellett sosem volt energiám és időm edzeni, plusz sosem voltam sportos alkat. Most szükséges 2 testneveles félév, így gondolkodtam rajta, hogy veszek kondi bérletet azzal kilehet váltani és ha már megveszem jó lenne kihasználni. A sport amit szeretek a görkorcsolyázás, ezenkívül még túrázni szeretek nagyon (Pécsen tanulok, így arra van lehetőségem)

Ki hogyan kezdett bele az edzésbe? Főként fenékre szeretnék edzeni, hogy csinosabb legyek és feszesebb.

Bármilyen tanácsot meghallgatok és megköszönök! :)



2020. szept. 3. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mert neked hány popód van ? :)
2020. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1...ki lehet váltani..(kiváltani lehet)

2. találsz a neten sok fenékformáló gyakorlatot

2020. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na sikerült végül jó edzést találnod?
2021. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!