Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt helix piercinget...

Begyulladt helix piercinget mivel lehet legjobban kezelni?

Figyelt kérdés
3(lassan 4) hónapja szúrták a helix piercingem. Elől és hátul elég nagy pattanás szerű gyulladás van rajta. Pontosan azt csináltam,amit a piercerem mondott. Az ékszer egy elég hosszú titán labret. Jelenleg sós vízzel és bőrnyugtató krémet használok hozzá.

2020. szept. 10. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Patikában vegyél hidrogén-peroxid oldatot, azzal ecseteld napi 3x legalább három héten át úgy, hogy papírvattára, vagy vattakorongra öntesz belőle és legalább 5-30 másodpercig rajta is hagyod a puklikon. Szép lassan leszárítja majd őket.

Helix nagyon lassan gyógyul, a teljes gyógyulási idő 12-24 hónap között várható.

2020. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En fertotlenitem, sos viz, aztan teafaolajjal kenegetem napi 2x. Kb 1-2 nap alatt lemegy rola a gyulladas, a pukli meg leszarad rola kb 1 het alatt. Van tobb helixem is, ez mindig bevalik, es kb havonta, masfel havonta begyulladnak. Ezek melle ne mozgasd, nem tesz neki jot.
2020. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!