Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan szemüvegtisztító sprayt...

Olyan szemüvegtisztító sprayt keresek, ami időlegesen páramentesít is. Létezik még?

Figyelt kérdés

1,5 éves korom óta szemüveges vagyok, így tudom, hogy tökéletes megoldás nincs, viszont tinikoromban egyszer volt egy olyan spray, amivel ha megtisztítottam a lencsét, úgymond átfutott rajta a pára pl. ha forró teát ittam, bementem hidegből melegbe, stb.

Sajnos a nevére nem emlékszem, van tippetek, hogy mi lehetett?



2020. szept. 17. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Homasitaban (vagy mas autos boltban) lehet kapni paramenresito sprayt. En autoban hasznaltam tobb fajtat a szelvedore, ablakra, lofuttyot nem ert. Gondolom tescoban is kaphato ilyesmi.

Amugy szerintem optic worldben v vmelyikben tudnak csinalni olyan lencset amin olyan reteg vsn h pára taszító.

2020. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt már olyan lencsém, de annyira attól nem voltam elájulva (csak az árától), meg hát csak azért nem csináltatnék most új lencsét, hogy párataszító legyen. :)

De köszönöm a tippet. ;)

2020. szept. 17. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!