Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki agorafóbiás?...

Van itt olyan aki agorafóbiás?(mint én)Ha igen, akor meséljetek hogy nektek hogyan nyilvánul meg ez a fóbia. 🙃 16/L

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy szeles uton vagy teren valo atkeles bizonytalan szedulest okozott, volt, mikor nyelni sem tudtam. Mivel kesobb panikbeteg lettem es a szorongason sehogy sem tudtam urralenni, husz eve gyogyszert szedek. Azota semmi bajom, sot, elvezem, ahogy a regi mindennapjaim megnyomorito dolgok nincsenek. Oke, meg legyozheted magadtol, nekem husz eve a panik tobbedik visszaterese mar kezelhetetlen volt.
2020. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem több mint fél éve alakult ki. Pár pánikroham után azt éreztem nem tudok kilépni a házból, iskolába vagy boltba menni. Reggel készülődéskor is pánikrohamom volt. Azelőtt néha random jött rám és azonnal elmult amikor kiléptem az iskola épületéből. Minden bizonnyal a bezártság miatt van. Elmúlik ha azt érzem van esélyem elmenni az adott szituációból. Hónapokig alig jártam valahová itthonról. Ilyenkor amugy pánikrohamom lesz és fájni kezd a hasam is. Úgy érzem elveszi tőlem az életem. A nyáron kb csak bulikba mentem el mert ott tudtam bármikor haza mehetek és az alkohol oldotta a feszültségem. Azóta szorongásoldóval járok iskolába. De már megint rosszabb
2020. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 tudom milyen.. :(
2020. nov. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!