Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavarra "otthoni" megoldá...

Alvászavarra "otthoni" megoldások?

Figyelt kérdés

No hali mindenkinek!

Az lenne a gondom, hogy kb 1-2 hónapja akármikor fekszek le 5-6 óránál többet nem tudok aludni, még hétvégén sem. Rettenetesen zavar, hogy emiatt egyszerűen nem tudom rendesen kialudni magam. Valami gyógyszer mentes megoldást tudnátok ajánlani? Olvasgattam itt magnézium, orbáncfű tea, meg testmozgásról bár nem tudom mennyire hatásosak.



2020. szept. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Nehogy rászokj már a gyógyszerre.

Akkor rossz a fekhelyed vagy egyszerűen ennyi is elég.

Mert ha fáradt vagy és álmos akkor tudni kell aludni.

2020. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aludni tudok, azzal nincs gond. Az a baj, hogy mint írtam is 5-6 óránál többet nem tudok. Megpróbálok a párnákkal trükközni hátha segít :)
2020. szept. 23. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikeresen megoldódott a problémám.

Ha esetleg valaki hasonló cipőben járna, napi 2 szem magnézium tabletta és este levendula olaj csepegtetése a párnára nagyon bejött. Azóta simán 7 órákat is tudok aludni a korábbi 5 helyett :)

2020. okt. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!