Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek sebes pattanásos...

Mit tehetek sebes pattanásos bőr kezelése érdekében?

Figyelt kérdés
A pattanásosságra van gyógyszerem, de az utánuk maradt seb hetek múlva sem akar eltűnni bármit teszek velük. Valami gyógynövény, esetleg krém nem segített ezen a problémán nektek? Az a baj, hogy mindig lekaparom a sebet, és így esélye sincs gyógyulni..
2020. szept. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A Spiritus salicylatusszal próbálkozz. Nekem elhalcányitotta őket,napi egyszer használtam. Sajnos még mindig látszanak,de szerintem halványabbak lettek. De vigyázz,hogy sebbe,amit frissen lekapartál,vagy kinyomott pattanásra óvatosan vidd fel,mert csíp mint a bűn.


Illetve én dm-ben vettem még egy nagyobb tégely pattanás elleni mentolos krémet. Leviszi a duzzanatot,de drága is.

2020. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáltam ezt azt de semmi nem használt.


Amúgy ne kapard le mert csak még jobban meglátszik utána.

2020. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rászánsz egy kicsit több pénzt, akkor tudom ajánlani a La Roche Posay Effeclar Duo+ -ot. A legtöbb embernek tipikusan segíteni szokott ezen a problémáján.

[link]

2020. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!