Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 59 éves vagyok. Nagyon leromlo...

59 éves vagyok. Nagyon leromlott az egészségi és a mentális állapotom. Ismerőseim a leszázalékolást avagy az előre hozott nyugdíjat javasolják. Nagyon szeretnék hasznos, értékelhető választ??? Mindent elfelejtek és a munkám is nehéz!

Figyelt kérdés
Nyugdíjazás
2020. szept. 26. 03:58
A kérdező szavazást indított:
Nyugdíjazás
Fontos lenne, mentálisan leépültem.
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Anno nekem is volt hasonló problémám, hónapokig kezeltek kórházban is. Az orvosom le akart százalékoltatni, de a bizottság elutasított. Sajnos, mentális problémák miatt nem nagyon százalékolnak le. Ha elég komoly betegséged van, elképzelhető a leszázalékolás, bár egyik kollégámat rákos megbetegedésekor sem százalékolták le, míg kezelték, táppénzen volt, utána visszaküldték a "munka világába". Az előre hozott nyugdíj tudomásom szerint már megszűnt. A nők 40 éve nyugdíj működik, ha megvan a 40 éved, és nő vagy. Ezzel lehetne kezdeni valamit.
2020. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!