Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség miatt...

Mentális betegség miatt leszázalékoltak milyen munkát kapnak? Budapesten. Részmunkaidőst bírok. Mondjam előre? Vagy ne? Milyen állásra van esély?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Akinek megfagy a víz télen a szobába, szerinted leszázalékolják, mert rossz a kedve?
2017. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezek a lehetőségek.

Azt nem tudom milyen munkát vállalhatsz,én hallottam olyat is,hogy valaki elvállalt 4 órás állást,és elvették az egész rokkant nyugdíját,mondván,ha tud 4 órában dolgozni,akkor nem is beteg:(


És van,akit le sem százalékolnak.


Ha elmész egy állásinterjúra vagy eltitkolod,hogy beteg vagy,vagy fel sem vesznek.

Én voltam már állásinterjún,és elmondtam,hogy milyen betegségeim vannak,generalizált szorongás,szociális fóbia,elkerülő személyiségzavar.

És hát nem nagyon akarnak alkalmazni ilyen betegségekkel.


A pszichiáter meg nem akar se leszázalékolni,sem azt megállapítani,hogy megváltozott munkaképességű vagy.

Ilyenkor mit csinálsz?

Semmit..

2017. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, bírod-e, szerintem ne mondd el, mert akkor nem vesznek fel, ha csak nem veszélyes, ha nem mondod el.
2017. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Én is így látom. Milyenek a rehab munkahelyek?
2017. szept. 6. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszak, keveset fizetnek.

Szerintem az a lényeg, hogy a munkát megcsináld rendesen. Amúgymeg rengeteg ember dolgozik így, csak nincs róla papírja, szerintem a lakosság fele küzd ilyen problémákkal.

2017. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!