Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok a covidhoz?

Hogy viszonyultok a covidhoz?

Figyelt kérdés

#félelem #COVID #hogyan viszonyulsz hozzá
2020. okt. 6. 07:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
óvatosnak kell lenni, de nem kell félni
kitalált hülyeség az egész
hát, én folyton fertötlenitek
35 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi az igen nemet félre gépeltem, ha félsz töle nyomd az igent, ha nem akkor a nemet.
2020. okt. 6. 07:58
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy más betegséget, ezt se szeretném elkapni, mert lehetnek súlyos szövődményei, és azt se szeretném, hogy valaki esetleg tőlem kapja el, ezért képes vagyok betartani azt az egyetlen rám vonatkozó kérést, hogy vegyem fel azt a nyomorult maszkot.
2020. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amely maszk amúgy nem véd különösebben, nyilván van pozitív oldala, és csökkenti a kontaminációt, de védelmet nem nyújt.


És én is felveszem, nem azért írtam, hogy emiatt bárki kevesebb lenne a szememben.

2020. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idáig tartottam tőle mivel van több más betegségem. Most meg haragszok rá, mert nem lehet eldönteni, hogy az ember megfázott vagy covidos enyhe lefolyással.
2020. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is kábé igy vagyok vele, nem a virustól félek, hanem attol, hogy én elkapom, továbbadom a szüleimnek, ök meg a nagyszuleimnek, s ök mivel már idösek nem valószinu, hogy tulelik.
2020. okt. 6. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felveszem a maszkot, és kikerülöm a tömeget, akár utcán, akár üzletben is. Odafigyelek az étkezésemre, hogy legyen benne bőven zöldség, gyümölcs, vagyis a vitaminokat amíg lehet, természetes élelmiszerekből szedjem magamhoz.

Nem félni, nem parázni kell, csak odafigyelni.

2020. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek.
2020. okt. 6. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem akarom elkapni. Továbbadni sem akarom. Mivel pesti vagyok, nem járok kb. sehova, ahova nem muszáj. Home officet igényeltem (amúgy is sokkal hatékonyabban is tudok így dolgozni, meg hát kényelmesebb is). A családban rajtam kívül kb. mindenki veszélyeztetett.

A barátaim, persze, hiányoznak, de amúgy nem hiányzik olyan nagyon a jövés-menés, szeretek itthon lenni, és itthon is sok a munka, amire általában kevés idő jut; mondjuk kertes ház van, nem kell "bezárva" éreznem magam.

2020. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!