Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam rendbe hétfőig?

Hogy tegyem magam rendbe hétfőig?

Figyelt kérdés

A héten kialakult nálam valami megfázásos valami, vagyis annak indult, de már hangom alig van, másodpercenként köhögök mert érzem hogy szakadna fel valami de nem tud, vagy trüsszögök olyanokat hogy csodálom hogy még nem az agyam repül ki...

Vagy ha nem trüsszögök az orrom vagy el van dugulva vagy folyik. Tegnap is a suliban több tanár kérdezte jól vagyok-e mert fehérebb voltam mint a fal. Anyám meg rámparancsolt hogy ma nem megyek sehova mert ez így nem állapot, így inkább itthon maradtam. A doki ugye nem opció jelenlegi helyzetben, de nemhogy a telefont se veszi fel, még az emailre sem válaszol. Szóval a patikus tanácsára vettünk valamit, de nem érzem hogy javulnék, pedig szeretnék hétfőn menni már:(



2020. okt. 9. 10:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ó, én röhögök magamon meg mindenkin is. Ofőm pl leveszi a maszkot hogy köhögjön a vakvilágba, de még a kezét se tenné a szája elé vagy valami, igazgató végig megy a folyosón, hogy ugye mindenki hordja-e a maszkot, pár diákra rászól, de a vén hatvanas tanáron semmi nincs, rá bezzeg nem, pedig pont ő a veszélyeztett kategória.

Néhányan meg belehalnak abba hogy fel kell venni egy rongyot, nem tudom mit szólnának, ha az orvoson nem lenne maszk miközben műt.

2020. okt. 9. 12:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor látod te is, hogy miért nem lesz ennek a járvanynak sosem vége. Ha bemész legalább trüsszögd képen azt a tanárt meg igazgatót aki így kezeli a dolgokat. Hátha észhez térnek. Csak az a borzalmas hogy ebben a helyzetben az sem tudja megvédeni az egészségét aki szeretné. Én tuti nem mennék be beteg bárki bármit csinál.
2020. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!