Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elméletileg a fél iskola...

Elméletileg a fél iskola koronagyanús vagy koronás, de csak a fűtés miatt lesz távoktatás ezen a héten, apám viszont nem hajlandó elengedni a következőn, ha nem táv lesz?

Figyelt kérdés

Finoman szólva pocsékul vagyunk anyagilag, mert kiesett több mint egy hónapra a munkából. Tehát nem opció, hogy hazahozok valamit és két hétig karanténba vonulunk, mert akkor éhenhalunk és nem tudjuk fizetni a számlákat. Viszont nem valószínű, de lehetséges, hogy a következő héten is távoktatás lesz.


Egyik osztálytársam nem jött, másik hazament, mert rosszul volt, a magyar tanár koronagyanús, az egyik szakmai tanár a felső emeleten koronás, a természettanár koronás vagy "csak" gyanús. Kis iskoláról van szó egyébként, 300-an se vagyunk összesen az épületben. Viszont már egyrészt sokat hiányoztam, másrészt senki nem igazolja nekem le, ha apám szava miatt nem megyek. Az iskola pedig csak követi a szabályt, és próbál minél tovább nyitva maradni - én örülök a legjobban ennek az egy hét távoktatásnak, mert így sokkal többet tanulok, nem lustulok.


Mit tudok csinálni? Ráírtam már az egyik tanárra, de... hát nem nagyon remélhetek tőle olyan üzenetet, amivel megyek valamire.


2020. okt. 12. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy tőlünk se.
2020. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik iskola ez, illetve azt se tudom hogy milyen szabályokat követ, de az tuti, hogy maradhat a távoktatás, ha úgy döntenek. Nálunk jelenleg csak a kis létszámú órák vannak megtartva személyesen, de azokon se kötelező a részvétel. Van egy csomó óra, amin senki sincs ott, így hivatalosan nyitva van, de még sem jár be szinte senki.

Ha tutira akarsz menni akkor otthon maradsz, és beszólsz a háziorvosodhoz hogy lázas vagy. Ad egy hét igazolást meg elmondja hogy maradj otthon.

2020. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell irogatni, az egyik szülő beszéljen az ofővel / igazgatóval.
2020. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!