Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy mostanába...

Mitől lehet az, hogy mostanában többet (nagyobb mennyiséget) kakilok mint eddig? 21N

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rendre elég sok jön ki egy-egy wczésnél és értetlenül állok előtte hogy mitől lehet ez. Nem eszem többet, mindent úgy csinálok mint korábban és mégis ez a helyzet. Kétszer kakilok egy nap, délelőtt és estefele.


Ötletek?



2020. okt. 16. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Öregszel azért van.
2020. okt. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Pontosabban nálam nagyon változó. Van hoyg napokig nem jön ki semmi, ingerem sincs. Meg úgy semmi bajom ettől, csak feltűnik, hogy már napok óta nem volt nagydolog. Aztán kicsit később naponta többször meg ijesztően nagy adagok jönnek ki. Szóval szerintem ez valamennyire normális ha van amikor sok jön ki.
2021. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!