Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyabb betegség után...

Komolyabb betegség után mennyi idő volt elhelyezkedned? Mit mondtál interjúkon a kihagyása?

Figyelt kérdés

A vírus alatt leépítettek, illetve ezalatt az idő alatt lebetegedtem és agyműtétem volt. Szerencsésen megúsztam a dolgot, nem mondaná meg rólam senki, hogy ilyen jellegű műtétem volt, így mostmár készen állok a visszatérésre. Azonban az elmúlt 1 hónapban konkrétan egyetlen egy cég keresett fel telefonon, pedig nagyon sok céghez benyújtottam a pályázatomat.


Tudom, nem állok jól, mert gazdasági válság van, van egy lyuk az önéletrajzomban, és az utóbbi 5 évben többször is váltottam, de értetlenül állok a mostani szitu előtt. 10 év munkatapasztalatom van a diákéveket beszámítva pedig még 30 se vagyok, 3 nyelven beszélek, 2 diplomám van, mégse jutok el egy telefonos interjúig sem. Ki mennyi ideig keresgélt egy komolyabb betegség után?



2020. okt. 19. 22:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Én egyszerűen nem írok évszámot, vagy azt simán üresen hagyod és kész, ha érdekli őket meg mondod, hogy egészségügyi dolog miatt nem voltál munkaképes, esetleg nem találtál munkát és kész.
2020. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a betegség miatt nem találsz munkát. Sokan járnak így hogy sok végezettséggel sem hívják vissza őket. Nem a te hibád ne vedd magadra. A betegségedről meg nem kell beszélni. Nekem nagyobb lyuk ks volt az önéletrakzomba senkit nem érdekelt. Előfordul az ilyesmi.
2020. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is mondani ha már egeszséges vagy és nem hat ki a munkavégzésedre? Nem értem. Semmit nem mondanék.
2020. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!