Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek a talpáról fagyasztotta...

Akinek a talpáról fagyasztottak szemölcsöt, mennyire tudott utána járni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szaruval fedett szemölcs, akkor nyugodtan vegyél grapefruit mag kivonatot, csepegtess egy fültisztító pálcika egyik végére és kenegesd be a szemölcsöt, majd ragtapasszal ragaszd le. Ezt fürdés után reggel este csináld meg és csak akkor ne legyen rajta ragtapasz, amíg fürdesz és amíg ezt megcsinálod. Attól függően, hogy mennyire kicsi (korán kezded el írtani) vagy nagyobb (nem foglalkoztál vele) fog több időt igénybe venni, hogy eltűnjön. Nekem 5 ft-os nagyságú szűnt meg kb.2 hónapi kezeléssel, de a pici (friss) kb. 1 hét. Lányomnak és férjemnek is használtuk ezt a módszert és tökéletesen működik.

Pár nap után még ilyen fekete pici pöttyök (szállak) is elkezdenek kifelé jönni az a gyökere.


Én biztosan nem fagyasztatnám, egy fáj, kettő simán visszajön több embertől hallottam.


Én ezt a fajta grapefruit mag kivonatot használtam:


[link]



És így nézett ki a szemölcs (akinak a családban volt, mindenkié ilyen volt)

[link]

2020. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

El felejtheted a lábadat minimum 2 teljes hétre

(és persze ugyan úgy vissza nő)

2020. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azóta már fagyasztották egyszer. Mezítláb nem tudtam járni 2-3 napig itthon, de papucsban vagy az utcán cipőben semmit sem éreztem belőle. Kb fele akkora lett, mint volt, de mondta a doki, hogy 3-5 alkalom, mire elmúlik.

1-es: köszi a tippet, kipróbáltam, miután írtad vettem ilyen cuccot, azóta is használom szépen minden nap, de ettől semmi változás nincs

2020. dec. 2. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!