Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hegesedés? Segítség. Többi lent.

Hegesedés? Segítség. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos mellkasamom van vagy 15 db ilyen heg :( van amelyik 1 centi se,ilyen pont szerű(pattanás szerű) és van közöttük olyan is ami van 3-4cm is,kiemelkedő, viszket is,feszül sokszor.. arcom alatt is van mind a 2 oldalt 1-1 kb 2-2centik :( látott már vagy 3 plasztikai sebész,de senki nem mer elvállalni,mert utána is ugyan olyan lehet, vagy rosszabb ha kivágják..:( bőrgyógyászatnál régebben elkezeltek,majd kórházban voltam emiatt..már nem jönnek ki ilyen csomós pattanás,de így gyogyultak be :( voltam 2 bőrgyógyászati doktornál is,de nem nagyon érdekelte őket, volt aki lefotozta,és aztán mondtam, hogy nem tud mit tenni,max fagyasztást tud javasolni...csináltuk is párszor ..még másfél hét múlva is hólyagos volt és 30ezer Ft egy alkalom , de nem nagyon segített es nagyon rossz,mert 3x akkora lesz tőle vagy 2hetig es pólót se tudok felvenni :( esetleg bárki aki küzd keloidos heggel,bárki.. vagy orvos..vagy tényleg bármilyen infót tudna azt nagyon szívesen fogadnám..mit javasol rá,kit ajánlana stb.. ha esetleg lézeres megoldást irnátok, olvastam van ilyen..sajnos Békéscsabán sehol nincs ilyen ,de akár a világ másik végére is elutaznék emiatt,ha lenne,aki tudna segíteni, akár természetgyogyasz,vagy ezzel a lézeres dologgal.. ki hol tud ilyet? Köszönöm,hogy elolvastad! Helyesírási hibákért elnézést mindenkitől,gyorsan írtam telefonról.

Azért írtam, ide a dohányzás kategóriába,mivel így hátha kapok is választ:/

Köszönöm!:(



2020. okt. 23. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt a készítményt tudom ajánlani:

[link]


Én ezt használtam:

[link]

2020. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm! Neked segített?:) próbáltam sok kenőcsöt hegre ,eddig semmi..de ezt még nem próbáltam. :)

Köszönöm!

2020. okt. 23. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el lézeresre, nekem is segített. Nem tünteti el a heget de legalább nem fog viszkedni meg fájni. Vagy kivágják szikével, kb mindütt elvállaják nem tudom neked miért nem ment, bizonyára rosszak ott az orvosok vagy nem.voltál elég erélyes. Nógrádmegye - Balassagyarmat, Pestmegyei kórházak vállalják
2020. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Neked volt keloidos heged és kivágták? Milyen lett végül ?

Nekem azt mondták azert nem csinálnak ilyet mert ugyan olyan lehet hanem rosszabb,változó.

2020. nov. 21. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A pikkelysömör egyik (ritka) megjelenési formája, amit lefestettél.
2021. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem. Ezek gyulladt csomós pattanásból keletkeztek, keloidos hegek,így gyógyultak.

Csak a hegekkel sajnos nem tudok mit kezdeni , és ahogy írtam is nagyon irritáló, és zavaró is:(

2021. márc. 14. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak keloidos hegek műtét miatt, néha viszket, de nem vészes. A doki anno azt mondta nekem is, hogy lehet ezt sebészeti úton eltávolítani, csakhogy azután is lesz heg és nem kizárt, hogy az is keloidos lesz. Így nem vállaltam be.
2022. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálam dettó sajnos. És használsz esetleg valamit rá?:) vagy tudsz bármi más enyhítő akármit is a hegekre? Nagyon megköszönném:)

2022. ápr. 18. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!