Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta nem tudok aludni....

Hónapok óta nem tudok aludni. Későn fekszem, de éjjel 2-3 körül már felébredek és nem tudok vissza aludni. Már nem bírom, nagyon fáradt és kimerült vagyok. Mit tehetnék, hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan jár az agyam valamin,ideges vagyok.Nagyon sokat fáj a fejem.

Próbáltam már a Valeriana nightot,de nem segített.



2020. okt. 24. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a szelíd gyógymód a szorongásod csökkentése lenne, pszichológussal, meditációval stb.

A nem szelíd, a valeriánánál erősebb gyógyszer...

Bármelyiket is választod, lépj valamit, mert minél kevesebbet alszol, annál jobban szűkül a gondolkodásod, bekerülsz egy ördögi körbe és annál nehezebb kijönni.

Ne tartsd fenn ezt az állapotot arra hivatkozva, hogy majd csak elmúlik, jobb lesz. Sok idő telt el, lépj valamit.

2020. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos!
2020. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Min jár az agyad? Munkahelyi gondok? Magánélet? Ezeket kéne megoldani és aludni is újra tudnál.

Persze tudom, könnyű ezt mondani.

Nekem is gond van az alvással, mostanában nehezen alszok el, reggel meg mint akit agyonvertek. Én sajnos időnként már iszok is, hogy el tudjak végre aludni. Nekem munkahely és magánélet egybe. De főleg a munkahely az, amin éjjel-nappal előre kell gondolkoznom. Kezdek már belezakkanni, mert nem tudok belőle kikapcsolni.

2020. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!