Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valaki álterhes?

Lehet valaki álterhes?

Figyelt kérdés
KB 4 hónapja érzek furcsa "mozgást" a hasamban, de most már rendszeresen minden nap. Csomó terhességi tesztet csináltam már, mind negatív. 7 hónapja volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, de utána rendesen megjött. Azóta viszont teljesen össze vissza és van hogy sokkal hamarabb van hogy sokkal később. Nem védekezünk a férjemmel mert szeretnénk még egy gyereket. Orvoshoz azért nem mentem még mert 2x próbáltam időpontot kérni de ez "nem sürgős eset" és azt mondták hogy csak akkor menjek ha valami komoly baj van. Hát én azért eléggé aggódom. Milyen betegség produkálhat még ilyen tüneteket? Gondoltam bélmozgásra is de egyáltalán nem vagyok puffadt. Volt már valakinek ilyen? Mi volt a baj?
2020. okt. 30. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzá tenni, hogy a menstruációm soha nem normális mennyiségű, mindig csak úgy "van" és egyszerűen nem tudok lefogyni, nem eszek össze mindent, minden nap spórolunk és még sincs semmi eredmény.
2020. okt. 30. 19:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapja érzed, akkor lassan szülnél, az csak feltűnne neked, vagy a férjednek legalább.. A kifogásaid gyengék az orvosi vizsgálatra, mindenkit fogadnak előbb-utóbb, még TB alapon is. Tehát első körben nőgyógyász, utána hasi ultrahang, ha nem látnak semmit, akkor keress pszichológust.
2020. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem akartam ezért haza utazni. De ha nem lesz más lehetőség nyilván haza kell mennem. Nem állítottam hogy terhes vagyok, nem is az volt a kérdés. Ha nem találnak semmit akkor sem gondolom, hogy egyből pszichológus kellene, mivel nem csak rá kellene kukkantani hogy terhes vagyok e hanem kideriteni az okát. Én valami hormonális problémára gyanakszom egyébként. Minden esetre hétfőn újra próbálok időpontot kérni. Esetleg még annyit tudok tenni, hogy nem a problémákat sorolom fel, hanem valami "fontos" vizsgálatra jelentkezem.
2020. okt. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!