Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4000 a napi fertozott szam!...

4000 a napi fertozott szam! Miert nincs meg mindig kijarasi korlatozas, iskolabezaras stb?!

Figyelt kérdés

Mi eldontottuk itthon, hetfotol nem mehetnek a gyerekek. Nem kockaztatunk.

En is szeretnek home officbe menni, de a fonok csak akkor engedi, ha a kormany "elrendeli" mint tavasszal. Kornyezo orszagokban mindenhol katasztrofalis allapotok uralkodnak, de legalabb cselekednek.

Borzaszto, hogy itthon meg mindig szabadon jarnak-kelnek az emberek, szorakozni jarnak, tomegbe, plazazni mikor rengeteg a fertozott! Mi lesz igy karacsonyra?!

Eddig nem feltem, probaltam jozanul merlegelni, de most mar igen. Hiaba a maszkviseles, meg a kezmosas....edeskeves mar szerintem.

Mi var a kormany?!



2020. okt. 31. 12:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*bocsi: "Mire vàr?"
2020. okt. 31. 12:29
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindent bezarnak mint tavasszal, 3 honap alatt osszeomlik a gazdasag es mindenki a fidesz ellen fordul. Ok ezt nem akarjak, inkabb bevallaljak azt a napi par tucat halottat.
2020. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó kérdés, bennem is felmerült.
2020. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

A politikai megfontolásokat szándékosan kerülöm.

A hétköznapi életviteleddel magadnak is megtermeled az életedhez szükséges javakat, ugyanakkor mások számára biztosítod, hogy az Ő "üzletük" is működjön. Egyensúlyozni kell e három között.

Te érdeked, a belőled élők érdeke és az elhunytak (megelőzhető lett volna) érdeke között. Ez így ridegen hangzik.

2020. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Húúú.....2-es nagyon gáz vagy! Ha a te rokonod lenne a pár tucat halott között akkor is ezt mondanád?
2020. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
ad #2: pontosítsunk, a politikusok érdekkörébe tartozó gazdaság omlik össze.
2020. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

szerintem is furcsa, mert ok dolgozni menni kell, mert a gazdaságot fenn kell tartani,de az iskolákat, kocsmákat be kellene zárni.

Otthon is meg tudják tanulni amit kell, akkor legyen könnyített érettségi, tök mindegy, mert aki nem tud tanulni az az egyetemen majd úgyis kibukik.

Éttermek, szórakozóhelyek, plázák tömve pontosan ahogy mondod..

számomra is felháborító és megdöbbentő, hogy az emberek ennyire nem veszik komolyan ezt a járványt..mondom ezt úgy, hogy én az elejétől kezdve nem hallgatok híreket, csakis és kizárólag nyitott szemmel és füllel járok a világban, magyarán a munkám során hallott információkból merítkezek.

És bizony nagyon sok komoly megbetegedés van, aminek nem tudni lesz e szövődménye.

Köszönöm szépen ebből én sem kérek.

A legrosszabb az egészben , hogy sajnos már az embernek emiatt lesz konfliktusa családtagokkal is.

Párom családja is például ugyanúgy járnak étterembe!

Egyszerűen nem is értem, miért nem féltik az idős nagypapát például, no meg saját magukat.

És ilyenkor ott vagy te , aki figyelnél meg vigyáznál, hogy legalább ezzel óvd a családtagjaid, hogy nem jársz étterembe.

Ok az ember elintézi a vásárolást stb stb, de nyilván végig maszkban van, viszont egy étteremben nem lehet maszkban lenni, és általában nem is szellőztetnek.

Eleve végig nyitva kellene lenni az ablakoknak egy ilyen zárt térben , de ez senkit nem érdekel. (amúgy sem szeretnek szellőztetni)

áh...tényleg nem értem az embereket sokszor.

Amíg nincs ismerősük aki tényleg nagyon beteg, vagy amíg ők maguk le nem betegednek addig nem foglalkoznak vele.

2020. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Az iskolákat mégis minek kéne bezárni? 1 hete zárva vannak, aztán semmi hatása a számokra. Semmit nem oldana meg, de probléma lenne vele annál több.
2020. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, tavasszal nagyon is működött az iskolabezárás. Most már szerintem késő, akkor időben reagáltak. Ettől függetlenül értem, hogy miért nem állítják le az életet megint, nyilván nem akarnak több munkanélkülit gyártani, de így meg tök fölösleges volt az a 3 hónap. Mondjuk én nem bánom, hogy volt, amúgy is akkoriban remete életre vágytam.
2020. nov. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy működött, mindenhol zárva volt, aztán sokkal több fertőzött volt, mint nálunk.
2020. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!