Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pusztító járvány, van még itt...

Pusztító járvány, van még itt aki gondolkodik?!

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 1. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Többször el lett mondva, hogy akik itthon koronavírusban halnak meg, azok nagyrészt idős, egyéb krónikus betegségben szenvedők. Ezért nem igen lehet más országokkal összehasonlítani a magyar covid halálozási számokat, mert nem mindenhol így számítják.

Az új fertőzöttek száma sem egy lényeges adat, mert az az elvégzett tesztek számától nagyban függ. Szerintem a legtöbbet mondó szám az, hogy hányan fekszenek kórházban koronavírussal, és összesen mennyire telítettek a kórházi ágyak. Ez árul el a legtöbbet a járványról.

A veszély az egészségügy túlterheléséből fakad, és abban, hogy akik elkapják a covidot, aztán meggyógyulnak, azoknak gyakran károsodást szenved a tüdeje, vagy egyéb maradandó károsodást szenvednek.

2020. nov. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy világdzintű szinjáték.. Aki most covid mániás az mind bünöző.
2020. nov. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pataki Attila is márciusban még azt mondta: "Ez egy orbitális műhiszti."

Októberben miután megszenvedett a vírussal: „Alázattal jelentem, hogy bár eleinte hangos rocksztárként közöltem, hogy nincs is vírus, vagy nem olyan súlyos... de van! És úgy van, és annyira van”

2020. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Annak hiszel akit elraboltak az ufók... Olyan igazad mondott mint amennyire hiteles az ufó sztorija.
2020. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

valamiért kakáltatják a népet , de vajon mi lehet az oka ?

kijárási tilalom, mintha azt akarnák ,hogy ne legyenek népek az utcán,nehogy meglássanak valamit.

de mi az amit rejtegetni akarnak ?

az ,hogy ekkora széles és átfogó mértékben paráztatják az embereket ,mintha próbálgatnák a tűréshatárt.

és ráadásul világméretben , nekem ez elég furcsa.

valami oka kell ,hogy legyen, ok nélkül elég értelmetlennek tűnik az egész, azonkívül ,hogy bazi nagy biznic , de akkor minden kormány szó-nélkül beállt a sorba ?

2020. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez a furcsa, hogy szinte az egész világon ez megy. Összebeszéltek a politikusok. Még én sem jöttem rá mi áll a háttérben.
2020. nov. 22. 21:47
 17/18 anonim ***** válasza:
F***opó b**ik az összes aki ehez aszisztál bűnöző és bárki aki emiatt meghal az mind az ő hibájuk. Ez világméretű tömeggyilkosság. Ezek úgy tesznek értünk vannak közbe ellenünk. Megtámadtak minket.
2020. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ugyanez a tábla egy évvel később, amióta van oltás, sokkal többen haltak meg.
2022. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!