Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek kétségei vannak a...

Akinek kétségei vannak a járvány létezésével és súlyosságával kapcsolatban, mit gondolnak azokról a bejegyzésekről, amiket kórházi dolgozók írnak?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, semmi ilyesmi, csak tényleg érdekel.
2020. nov. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Csak a hülyék kételkednek!
2020. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Több helyen is kijelentették, hogy nem veszélyesebb, mint a szezonális influenza.


Vírus létezik, ez tény, de nem olyan veszélyes, mint ahogy itt a POLITIKUSOK adagolják az embereknek!


A kórházi nem ellátottság miatt halnak meg sokan!


Sokaknak úgy pozitív a tesztjük, hogy el sem végezték rajtuk.

2020. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
@2 Több helyen is kijelentették, hogy veszélyesebb annál. Na, most mi van?:DDD Nem a médiából kéne tájékozódni, hanem természettudományos szaklapokból, és akkor nem beszélnél hülyeségeket. Mit szólsz?
2020. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolják, hogy hazudnak, le vannak fizetve, részesei az összeesküvésnek, stb., és különben is, most kaptak béremelést, mit nyafognak?

Aki járványtagadó, az járványtagadó lesz akkor is, ha az ő torkán nyomják le az intubálócsövet.

2020. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem hülyék. Csak nem hisznek benne. Sajnos erről a politikusok tehetnek. Egytől egyig, hazudnak. Eljátszották a szavahihetőségüket. Így természetes, hogy van aki nem hisz benne.

Engem nem érdekel. Mindent betartok amit előírnak ajánlanak, s kész.

2020. nov. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több olyan ismerősöm is van, akik hónapokig voltak lélegeztetőgépen a covid miatt, pedig nem is idősek, se nem krónikus betegek.. szóval igen is veszélyes.. hogy kinél mennyire, azt ki tudja. Amióta egyre több a környezetemben a fertőzött, akiket kórházban kezelnek és napról-napra rosszabbul vannak, azóta én is elkezdtem komolyabban venni.
2020. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!