Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne őket rávezetni?

Hogyan lehetne őket rávezetni?

Figyelt kérdés

A szüleim egyszerűen nem isznak vizet. Nem is tudom, hogy lehetséges hogy még életben vannak. Viccen kívül. Mindig csak én iszok vizet, palackos van itthon, mert a csapvíz klóros szagától öklendezek. Szóval mindig csak annyi palack víz fogy el, amennyit én iszok. Fogalmam sincs mit isznak napközben, apám tudom hogy szokott sört és üdítőt, de anyámat még azt se látom inni. Csapvizet tuti nem isznak ők sem, ismerem őket. Egyszer mondtam apámnak, hogy igyon vizet, mert így nem egészséges erre kiröhögött, hogy dehogy iszik, itt van neki a hideg söre.

Magamról tudom, hogy ha nem iszok eleget akkor rosszul vagyok egy idő után, nekem is tanulni kell még a sok víz ivást, mert hosszú ideig én is nagyon egészségtelenül nyomtam. Üdítővel már teljesen leálltam. Annyira felelőtlennek érzem őket, elképzelésem sincs milyen állapotban lehet valójában a szervezetük. Örülnék, ha nem hagynának még itt a közeljövőben.



2020. nov. 5. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
a kólában is, az üdítőkben is, a teában is és minden szeszes italban van víz, úgyhogy élni fognak, ne aggódj
2020. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!