Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávezetni valakit...

Yoruseikatsu kérdése:

Hogyan lehet rávezetni valakit a lépésre, hogy tegye le, ha már egyszer letette, de visszaszokott rá, és tudja, hogy nem tesz neki jót. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a két szép szememért nem fogja letenni. Azt akarom megtudni, hogy hogyan lehet valakit rávezetni az elhatározásra, hogy tegye le, mert tudja, hogy nem jó. Tudja, hogy már eléggé tönkre tette a szervezetét, főleg a fogait. Kb.4 hónapig tiszta volt (a két szép szememért) de már megint szív. Miért tért vissza rá ha már egyszer sikerült letennie? Örülnék, ha végleg tiszta tudna maradni, a saját érdekében. Nem tudom, pontosan mit szív, valami nem csak növényi eredetűt, valami vegyszerrel kezelt növényszármazékot. A nevét nem tudom. Azt mondja azért szív, hogy aludni tudjon. Már közel 7 éve csinálja, én lassan egy éve ismerem. Most nem tudom milyen rendszerességgel csinálja, de mielőtt volt a 4 hónap tiszta időszak napi rendszerességgel szívott, naponta akár többször is. Nem tudom, hogy nagyon rosszul tenném-e ha vennék neki valami homeopátiás altatót, hogy tudjon aludni. Ne csak lehurrogjatok, hogy így meg úgy hülye vagyok. Csak jót akarok a kedvesemnek, és bevallom, hogy igen keveset tudok ezekről a dolgokról. De nem akarom elveszíteni a szer végett, és kórházban élet-halál közt lebegve látni sem sem.

#leszokás #drogmentesség
2015. júl. 14. 10:04
 1/4 anonim válasza:
Azért tért vissza hozzá ,mert nem magától jött rá ,hogy le kéne tenni, és ő még mindig igényli, akkor szokhatna le róla teljes mértékbe ha magától látná be ,hogy ez nem jó. Az altatót beszéld meg vele ,hogy próbálja ki legalább hátha bevál.
2015. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintetikus füvet szív, ami rettentő káros, ha függőségről van szó, mindig van esély a visszaesésre. Segítteni nem tudsz neki. Mondhatod neki, hogy kérjen szakszerű segítséget, de ha nem láttja be, hogy szenvedélybeteg, akkor nincs mit tenni.
2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Okozhat ez a szer olyan tünetet visszaszokás után,hogy szexuálisan kevésbé kívánjon?

Ha igen romolhat addig a helyzet, hohy már nem is kíván majd?

2015. júl. 22. 08:10
 4/4 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok..És szerintem van összefüggés.Legalábbis ő sokkal ritkábban kívánja a szexet,mint akkor mikor még nem élt ezzel a szXrral.

Te /párod hogy vagytok?Valami változás?Ha gondolod privátba beszélgethetünk!

2015. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!