Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek be egy tablettát...

Hogyan vegyek be egy tablettát, ha nem tudom lenyelni?

Figyelt kérdés

Nincs gondom a nagy tablettákkal, de vettem Naturland magnéziumot, nagy, lapos bogyó és olyan a felülete, mint a kréta.

Párszor próbálkoztam, de mindannyiszor majnem megfulladtam tőle.

Gondoltam, hogy feloldom vízben, de bevételkor is éreztem, hogy nagyon keserű.

Próbáltam négybe vágni, de úgy szúr, éles.

Be tudom valahogy juttatni a szervezetembe?


2020. nov. 5. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Attól hogy szúr, még semmi bajod nem lesz. Ha mást nem, próbáld meg összetörni, belekeverni egy kanál mézbe vagy lekvárba, gyorsan nyeld le, és igyál sokat rá. Keserű lesz, de ennyit ki lehet bírni.
2020. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha van fogad, akkor mi a kérdés?:)
2020. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Én a legtobb tablettat porra zuzom és mézzel bö víz kiséretében veszem be.


Nekem sajnos nyelési problémáim vannak, ezért muszáj vagyok azt is osszetörni, amit elvileg nem volna szabad.

Ennek ellenére nem tapasztaltam semmi hátrányát. Söt tobbet számít, mint ha nem venném be dgyáltalán.

2020. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
3. nak igaza van,ha gyors vagy akkor nem hiszem,hogy számít olyan sokat....persze nyilvan az anyagleadása lehet másképp de...akkor is.
2020. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a konkrét márkát, de a nagy, lapos, kréta állagú tabletta az pezsgőtabletta szokott lenni... Azt vízben kell feloldani.
2020. nov. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös, köszi, megnevettettél. 😃
2020. nov. 6. 03:08
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretném belekeverni lekvárba, félek, hogy úgy nem szívódik fel, és nekem most nagy szükségem van rá.

Szerintem holnap veszek inkább pezsgőtablettát. Emellett még sok tablettát kell szednem, jobb lesz iható formában.

2020. nov. 6. 03:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy nem szívódik ezt? Ezt te sem gondolhatod komolyan..


Szerinted a gyomor megválogatja mit küld tovább a vékonybélbe. Attól hogy lekvárral van keverve, még fel fog szívódni és eljut a hatás helyére.

2020. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, az, aki(k) önkielégítés céljából lepontozta(k) a válaszomat, tablettában fog(nak) megfulladni!

#3

2020. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Sztem vmelyik nyilasodbol felszivodik! Birom ezeket a nembirom lenyelniseket!
2020. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!