Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten, mennyi a végösszeg...

Budapesten, mennyi a végösszege egy hamvasztásos temetkezésnek?

Figyelt kérdés

Beleértve a hamvasztást, az urnát, az urnahelyet (dupla érdekelne), a tárolási, szállítási, ravatalozási és mindenféle díjat. Mivel ezer apró dolgot felszámolnak tételesen, így az átlagos végösszeg érdekelne. Luxus nélkül, egyszerű díszurnával.

Mennyit kell fizetni a papnak? (úgy tudom annak is kell)

Tudom, egyéni a végösszeg, hiszen mindenki más - más apróságok mellett dönt, de gondolom az átlag meghatározható, ha csak az egyszerű szertatásokat tekintjük.



2020. nov. 6. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9: Nem, az 5.-ben írtam az árát, és a 4. által írt szertartás volt nekünk a 0 Ft.

De a 10.-ben írtam egy teljesen ingyenes megoldást, de ugye ezt te utólag már nem intézheted, csak az elhunyt intézheti még életében.

2020. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9:

[link]


Nekünk a DOTE volt, azt választottuk, mert csak ők ígérték, hogy postán megküldik nekünk, és nem tömegsírba teszik.

2020. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt temettük nagyapámat, hamvasztás volt és sírhelyet is kellett váltanunk ami 90 ezer volt önmagában. Egyszerű urnája volt, beszédet mondott egy pap, egyébként semmi extra nem volt benne, mindenből alapot kértünk de azért egy tisztességes temetés volt. 360 körül volt a végösszeg.
2020. nov. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve hamvaszottuk el aput. A temetkezési vállalat mindent elintézett helyettünk, papírok beszerzése hivatalból, kórházból stb. Mi sima egyszerű hamvasztást kértünk, lebomló urnával. Mi vittük el a hamvakat, egy nagyon rövid búcsúztatót tartottunk, majd kenuval beeveztünk és gyertyák kíséretében elengedtük aput..160ezret fizettem,ebben minden benne volt, hűtési tárolási költség a kórház álltal stb. Nekem kb csak a hamvakért kellett mennem.
2020. nov. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!