Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kijárás korlátozás allat...

Teccesz123 kérdése:

A kijárás korlátozás allat kimehetek sportolni?

Figyelt kérdés
Ez alatt futásra biciklizésre gondoltam.A házamtól kb 100 méterre van egy földút ott szoktam futni ha kimegyek akkor megálit a rendőr?biciklizésnél kb 5 kmre megyek ahól megint földesutakon biciklizek.És én ezt nem csak kifogásból csinálnám hogy a haverjaimmal találkozzak hanem tényleg csak sportolnék.És a falunkban van egy kicsi kondi terem gondolom oda nem mehetek vagy mégis?bocsi az ennyi kérdésért csak nagyon le vagyok maradva a szabályokkal

2020. nov. 12. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A tavaszi korlátozás alatt lehetett, ezért volt csak korlátozás a neve. Ahogyan kirándulni is lehetett. Viszont jelenleg éjszakai tilalom van, a megadott idő-intervallumban - bizonyos fontos kivételektől eltekintve - tilos kimenni.
2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy irtad éjszakai tilalom van és ha én reggel mennék sportolni 5 után akkor sem lehetne?
2020. nov. 12. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo, tilalom van este 8 es reggel 5 kozott. Termeszetesen ha reggel 5 utan mesz ki, akkor senki nem fog megbuntetni.
2020. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D
2020. nov. 12. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Este vagy dél előtt.
2020. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!