Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit eszik egy nap...

Szerintetek mit eszik egy nap egy átlagosan étkező tini?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor en gimis voltam koliban laktam. Reggelire altalaban nem mentem le, aludtam. Delelott vettem a suli bufebol vagy szendvicset, vagy valami peksutit, meg egy uditot. Ebedre ragcsaltam valamit a menzas ebedbol. Tehat altalaban valami leves, meg husos masodik, vagy epp desszert szeru masodik (grizes teszta pl). A vacsorara altalaban szinten soha nem mentem le, mert semmit nem szerettem. Elmentem a boltba, vettem zsemlet, 20 deka fevagottat, sajtot, egy fej salatat, esetleg majkremet, virslit es mennyei vacsikat csaptam belole (legalabbis az undi menzas kajaknal jobbat).

Aki otthon lakik az sem eszik ennel tobbet sztem vagy valtoatosabban.

En mikor otthon laktam de mar dolgoztam, delelott szendvicset ettem, vagy rantottat, peksutit ilyesmit, majd a delutani foztot ettem ebedre es vacsira is. Szoval nem volt nagy valtozas.

2020. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:
Kis eledeleket + kobra kettőse. Azok olcsók is meg jól is laknak vele. Suliba plusz vesznek valami rágcsát még hozzá meg dohányt. Ez a suli időszakra való nekik. Otthon meg ami van.
2020. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, szóval néhány éve voltam tini. Bejárós voltam a suliba.

Reggel fél 6-kor otthon ettem jóreggelt kekszet, suliban 10-kor szendvicset, délután 3-kor mikor hazaértem kis adag főtt kaját amit anya csinált. Este 6-7 körül pedig szintèn szendvicset.

2020. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!