Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan jelez a vernyomas mero...

Hogyan jelez a vernyomas mero szivritmuszavart?

Figyelt kérdés
Elektromos vernyomas merom van es a szuvverest egy kis dobogo szivecske mutatja de van hogy a szivecske eltunik a meres folyaman majd vissza jon majd ismet dobban kettot eltunik ez szivritmus zavart jelentene?annyira felek hogy van valami baj a szivemmel folyton stresszes nyugtalan vagyok az egessz testemben olyan nyugtalansag van.Sokszor ugy erzem peldaul hogy nem tudom megmozditani a labam mintha le lenne benulva de kozben meg persze megtudom vagy a kezem nagyon felek mi lehet ez milyen orvoshoz forduljak?23L

2020. nov. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt orvos allapitja meg, vizsgaltasd ki magad.
2020. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerintetek lehet valami a hatterbe?a csaladomban nem volt szivbeteg eddig
2020. nov. 15. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy ereztem, hogy furan ver a szivem neha, de csinaltak EKG-t, es semmi nem volt. Ha meg akarsz nyugodni, menj el kivizsgalasra!
2020. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért menj el egy ekg-ra valóban, ha még nem tetted. Én tegnap mértem a vérnyomásom és ritmuszavart mutatott. Kissé megijedtem, aztán újra mértem. Akkor már nem mutatta. Gondolkodtam megmozdulhattam-e mérés közben!? Aztán eszembe jutott, kétszer kicsit a torkomat köszörültem. Kipróbáltam úgy a mérést, jelezte... Páromat megkértem nézzük már meg neki mozdulatlan helyzetben és aztán kis torok köszörüléssel. Utóbbinál neki is mutatta. Szóval vérnyomás mérő bármire bejelezhet!
2021. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszt azota voltam kardiologusnal halisten nincs semmi problema
2021. jan. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!