Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sose érzem magam kipihentnek....

Sose érzem magam kipihentnek. Tippek?

Figyelt kérdés

10x fáradtabban kelek, mint ahogy lefekszem. Egyszerűen sose erzem azt, hogy jót aludtam. Ha 5órát alszok, ha 10et, akkor se.

Most mar kezd elegem lenni, mert igy kínszenvedés dolgozni menni, mert képtelen vagyok pozitivan állni a naphoz, mert eszméletlen fáradt vagyok.

Pedig most jó munkahelyem van, havi 16-20napot dolgozom. (Egy nap 11ora)

Valami tipl, mert én már nem bírom ezt. Szabadnapjaimon se tudok mit kezdeni magammal, mert aludni lenne kedvem.


2020. dec. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedsz vitaminokat? Normálisan táplálkozol? Mozogsz eleget?
2020. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szedek vasat, c,b,d-vitamint, és magnéziumot.

Sok gyümit, meg zöldséget eszek, szóval a vitaminoknak, meg ilyeneknek elvileg megkéne lennie..

Nem sportolok. Annyi a mozgasom, hogy álló munkát végzek, szóval a 10e lépés megvan pl egy nap 😅.

2020. dec. 1. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Van testi fáradtság és van lelki fáradtság. A lelki fáradtság az, amit nagyon nehéz kipihenni, mert a hétköznapoktól való megcsömörlésről szól! Ez melegágya a depressziónak! A depressziósok sokat alhatnak, mert a lelkük nincs kipihenve! Ez annyira komoly dolog, hogy kb. 1 évnyi távollét is kevés lehet az újraregenerálódáshoz!
2020. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!