Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimek mennyi idő alatt jött...

Kimek mennyi idő alatt jött vissza a szaglása/ízelése a covid fertőzés után?

Figyelt kérdés

Kedden kezdődtek a bajok. Fájt a fejem,az arcom és a torkom, köhögtem is kicsit, volt hőemelkedés 1 napig.

Szagokat ízeket tökéletesen éreztem.


Az orvos elküldött egy sima gyorstesztre ami sajnos azonnal jelezte hogy pozítív vagyok :(


Ma reggelre a fejfájáson kívül minden tünetem elmúlt de jött a sokk mivel semmi ízt vagy szagot nem érzek. De komolyan semmit, ami kicsit megrémít.


Éhes vagyok de nem bírok megenni semmit mert olyan mintha vattát ennék.

Kinek mennyi idő alatt jött vissza?



2020. dec. 3. 18:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én viszonylag jól jártam, 2 napig gyengébben éreztem a szagokat és az ízeket, aztán további két napig egyáltalán nem, és nagyjából három nap kellett, hogy minden visszaálljon rendesen.
2020. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10 nap elteltével nekem is kezd visszajönni minden, a szaglás már jó, az ízek még nem tökéletesek de remélem az is hamar rendeződik.

Kitartás annak aki ilyen problémával szenved, én is nagyon nehezen bírtam.

2020. dec. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!