Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy "nyugtatjátok" le magatokat?

Hogy "nyugtatjátok" le magatokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha rátok tör a covid-pánik, hogyan tudtok megnyugodni? Néha van, hogy rám is rám jön, hogy mi van akkor, hogyha elkapja valamelyik családtagom, szerettem, és nagyon súlyos állapotba kerül, ne adj isten belehal... Egyszer tök "lazán" kezelem az egészet (félre értés ne essék, nem vagyok vírus tagadó), egyszer pedig rám jön a pánik, hogy úr isten, mi van, ha...

2020. dec. 3. 18:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2020. dec. 3. 19:25
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"ha rátok tör a covid-pánik, hogyan tudtok megnyugodni?"

- kevesebb híradót nézek

- nem olvasok híreket

- vidám zenét hallgatok, vicces dolgokat nézek és/vagy olyasmiket, amiknek semmi köze a járványhoz, pl. régebbi beszélgetős műsorokat

- elfoglalom magam valamivel

2020. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

A tesztelt emberek 8,5 százalékánál lehet kimutatni a fertőzöttséget.

Az aktív fertőzöttek kb 3 ezreléke hal meg.

Ott sem kizárólag a covidban, csak jelen volt a szervezetében.

Akkor mi a vergenyős lóafszt kellene ezen összeszarni magát mindenkinek?

2020. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
13-as vagyok, a múltkor ezen hivatalos tények ellenére egy ismerősöm elkezdett szemétkedni, hogy majd lélegeztetőgép alatt lehet filozofálgatni, stb. Mondtam neki, hogy ne lélegeztetőgépezzél itt nekem, mert úgy aládrúgok, hogy lyukat vágsz az égbolton :D
2020. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi nekünk kis férjemmel nincs házunk még, ezért eljöttünk anyósoméktól, az én KRÓNIKUS beteg édesanyámékhoz mivel kedves anyósom covid betegekkel dolgozik, így mi (vagyis az unokája meg a fia) el ne kapjuk....

Na még a bölcsödéből is kivettem a gyerekem, hogy ne veszélyeztessem anyámat. DE. Önkéntes karanténba vonultunk. ÉS MIVAN? 2 napja nem érzek se szagokat, se ízeket.... lázasak is voltunk.

Szerinted én min megyek keresztül?????

2020. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszolóhiz hasonlóan gondolkodom. Védem magam, a családomat,munkatársaimat,ismerőseimet. Maszkot hordok,kezet mosok,nem ténfergek,csak ahová muszáj oda megyek. Idős az édesanyám,Hozzá maszkban megyek,távolabb ülök Tőle. De: nem hagyom magára,nem akasztom a kerítésre az élelmiszert,arra is szüksége van,hogy beszélgessünk. Vitamint szedek,Neki is viszek. Nem tudunk többet tenni,de azért legyünk óvatosak,mindenkit elérhet. 15-ös,anyósod covidosakkal dolgozik,ezért esetleg hibáztatod? Idősek otthonában dolgozom,nem apolóként,de itt is vannak covidosok. Mit tegyek,mondjak fel?
2020. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem őt hibáztatom. Inkább a helyzetre vagyok ideges. Direkt azért jöttünk el, hogy "nehogy"elkapjuk... Erre "kiderült" hogy mégse ő az egyetlen opcionális fertőző egyén akitől el tudjuk kapni.. Milyen érdekes? Csak ennek tetejébe itt kell lennünk a beteg anyukám mellett COVID-osan. Szuper
2020. dec. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem volt eljönni, már akkor is elmondtam. Ígyis-úgyis elkapja az ember, csak a tudat hogy legalább így mi tőlünk fogja anyukám elkapni, a világon a legjobb érzés :D

De nem volt más választásunk..... :)

2020. dec. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!