Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek mi segített a krónikus...

Kinek mi segített a krónikus fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
Valami vas tartalmú táplálékkiegészítő? Vagy gyakori friss levegőn való tartózkodás? Segítsetek, kérlek! 35 N

2020. dec. 7. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet.

Mindig is ilyen voltál?

Én a helyedben multivitaminokkal kezdenék, de ne ilyen béres, supradin... Hanem bioteches vagy Sciteces. Emellett magnézium, vas, kalcium

Persze az sem mindegy, hogy az alvásod rendben van-e? Illetve az étkezés is befolyásolhatja az energiaszintet

2020. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mindig ilyen voltam. Egész nap aludnék. 11 után viszont sokára alszok el. Az egész szervezetem mintha fel lenne borulva. Reggel 11 -ig alszok. Aztán kávét iszok, de egész nap semmi energiám. Délután szinte minden nap elalszok, és nagyon horkolok. Délután eszek csak, addig nem kívánok ételt. És délelőtt ha anyám főz, gyakran túl szagosnak találom az ételt. Pedig nem vagyok terhes. Vért vettek többször is, nem találtak vérszegénységet. Sajnos erős depressziós vagyok, ez lehet a legfőbb oka a végtelen levertségnek. Köszönöm aki elolvasta!
2020. dec. 7. 20:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Este 11 után sokára alszok el. Javítok.
2020. dec. 7. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sokára alszol el, ha 11-ig alszol

Tegyél rendszert az életedbe.

Minden reggel kellj fel 8-kor

Ne aludj délután, inkább sétálj egyet

Ha van hozzá fizikumod, akkor fuss egyet. Akár csak 200m-t. Fokozatosan egyre több fog menni, de az a lényeg hogy ketess célt.

Sajnos a depresszió miatt vagy fáradékony. Az azért nem szabad figyelmen kívül hagyni.

2020. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Köszi, igazad van, megpróbálok korábban kelni!
2020. dec. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!