Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok vizeletet...

Egyszerűen nem tudok vizeletet adni?

Figyelt kérdés

Megiszok 2,5 liter vizet, várok egy órát. Érzem, hogy majd' bepisilek, de csak nem tudok adni, amikor oda érek. Max.1-2 csepp jön ki, gyakorlatilag a kényszer is elmúlik.

Az lenne a legjobban ha valami tűt leszurnának aztán kivennék, ami kell. Esküszöm azt is szívesebben megcsinálnám.

Bármi tipp? Próbálok ellazulni, de egyszerűen nem megy.



2020. dec. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod azt megcsinálni, hogy otthon pisilsz valamibe, és azt viszed el? Egyszer volt, még előző évben, hogy a doki azt kérte, vizeletmintát adjak, de egy csöpp nem jött ki, pedig majd' bepisiltem már vagy egy órája. Mondta a doki, van ilyen is. Van akinek ott helyben ez lehetetlen feladat.
2020. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy alaposan kitisztított befőttes üveget, vagy gyógyszertárban erre a célra kapható tégelyt, és elintézed otthon. Tökéletesem megfelel, nem szükséges a laborban pisilned.
2020. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig viszem a mintát. Reggeli első vizelet kell, ki se bírnám a rendelőig mosdó nélkül.

Legutóbb tegnap voltam laborban, költözés miatt új helyre kellett mennem, nem ismertem a szokásosat, ide is vittem a mintát itthonról.

Mosogatógéppel mosunk mindent, kicsi üvegbe pipiltem, fél óra múlva indultunk, odaértem, kaptam egy kis tégelyt, megkérdeztem, hogy átöntsem bele amit hoztam? Mondta, hogy igen, letettem a tálcára, az üveget kidobtam, aztán levették a vért, és ennyi.

Szerintem így a legkényelmesebb.

2020. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az lenne a legjobban ha valami tűt leszurnának aztán kivennék, ami kell. "

Aha, egyszer, utána a következő alkalommal úgy menne magadtól, mintha szökőkút lenne.

2020. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon pisilj egy steril üvegbe. Én mindig így viszek mintát.
2020. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
katéterrel,beszéld meg előre!
2020. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Hivatalos szervnél vagyok, éves vizsgálat miatt kell. Azt mondta a doki, hogy szedjem össze magam, tegyem túl magamat rajta..

Nem igazán értette meg, hogy én sem akarok 1,5-2 órákat ott tölteni, de nem engedi hogy otthonról hozzak.

2020. dec. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!