Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most bevettem egy hashajtót...

Ha most bevettem egy hashajtót az reggelre kipucol? 22/N

Figyelt kérdés
Nagyon görcsölt már a hasam attól hogy nem bírtam wc-zni egy jóideje, életembe először úgy döntöttem hashajtóhoz nyúlok, az a kérdésem hogy ugye reggelre kipucol? 2 szem dulcolaxot bettem be. Csak mert délután négytől lesz egy fotózásom, puffadtan azt pedig mégse élvezhető és előnyös, és emiatt fontos lenne tudnom hogy lesz-e addig eredmény. Próbálkoztam már a mai nap aszalt szilva, tej, barack kombinációkkal de semmi se vált be.

2020. dec. 9. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos hogy reggelig lesz hatása.
2020. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehogy fotozas kozben hasson. Milyen fotózás?
2020. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, bár ez egy laikus tipp.

Viszont a hashajtó az a teljes vastagbeled kipucolja (felszálló, haránt, leszálló- alapból ha kakilunk akkor kiürűl a leszálló, majd a harántból átkerül oda a következő adag...), így normális ha utána kb. 3 napig nincs székleted. Szóval majd ne ijedj meg és ne kezdj el szedni további tablettákat, mert akkor bekerülsz egy ördögi körbe.

2020. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy legközelebb inkább igyál meg egy doboz paradicsompürét, sok vizet és sétálj egy nagyot. Sokkal hatásosabb lesz, hidd el.
2020. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Divatfotózás. Egy ruházati márkának vagyok én az egyik modellje. Úgyhogy ruhás fotozás lesz.
2020. dec. 9. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Vigyél váltásruhát,az a biztos főleg ha divatfotózás.
2020. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mostanra már kell, hogy hatása legyen. Ha mégsem, akkor ha mozogsz kicsit, eszel, iszol, az biztos beindítja.

Két szem Dulcolaxtól előfordul nálam, hogy estig is járok WC-re. Délelőtt nagyjából lezajlik, de van, hogy evés után kb fél órával újra jelentkezik inger. Amúgy én nem váltásruhát javaslok, mert gondolom nem akarsz bekakálni. 😀 Inkább vegyél be fotózás előtt 2 szem Imodiumot, az fixen megfogja.

2020. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre még nem volt hatása, pedig direkt ettem reggel a kávémra két szem szilvát is, hátha.
2020. dec. 10. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez fura. A beleid sem mozgolódnak, semmit nem érzel?
2020. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva semmit se érzek egyelőre.
2020. dec. 10. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!