Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szerotoninnak nem kéne...

A szerotoninnak nem kéne elégnek lennie 1,5-3 hónapnak, hogy helyre álljon?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónappal ezelőtt, hogy utoljára dobtam. Oké azóta 1x benyomtam kb 65g szerecsendiót 5+csomag őrölt és szemes is.. azért mert azt hittem. Képes beadni azt mint az ex. De szerintem max nyomdokokban. Kb annyira képes mint 50mg elég jó tisztaságú MDMA. Csak ettől jobban beállok. Meg ez képes lehet beadni egy jó pszihedelikus utazást, de én nekem nem mutatott sok mindent még annyit sem mint 1gr baeyocistis mert elaludtam még a trip eléggé az elején. Utána meg felkeltem hánytam. Másnap meg egész végig aludtam és rajta voltam még T+24ó-nál is. De a kattogást nem enyhíti mert nem elég. Ez is roncsolná a szerotonint? Mert még mindig érzem, hogy nincs boldogsághormonom. Tehát még mindig érzem néha, hogy depis vagyok. Illetve még mindig vannak düh és érzelem kitöréseim. Pl eléggé kattogok most ezen a dolgon mivel a karantén miatt felénk nem lehet szerezni. Mindig azon parázok ha lesz ne, hogy elveszitsem. Főleg, hogy ennyi szünetet most szerettem volna tartani. De kitudja mikor lesz vége ennek a karanténak. Meg azon is szoktam parázni, hogy a karanténnak már nem lesz vége soha. Hanem valaki kifogja jövőre robbantani a 3. világháborút. És nem, hogy a normális életünket nem kapjuk vissza. Hanem lehet mind meghalunk, ha nem más akkor a covid vakcina miatt. Illetve azon is parázok mindig, hogy nem lesz barátnőm. Oké az ilyesfajta paraflessek már sokkal enyhébbek mint pl 2 hónappal ezelőtt. De még akkor is mindig van. Eleve nem szoktam semmilyen drogon kattogni. Egyedűl a kokain volt ami annyira jó volt, hogy fél évig minden héten azzal álmodtam. Többet nem is nyúlok hozzá! De az egész éves korlát, bezártság elérte azt, hogy jelenleg annyira kattogjak mintha függő lennék. Az E-re, mert van mikor ezzel is álmodok. Az igazság az, hogy nem MD hatóanyagú tabikat fogyasztottam. 2,5 hónap szünet után egy buliban megettem 2x1 fehér maseratit. A második után amit akkor vettem be mikor már az elsőről teljesen lejöttem. Aminek kb 1 óráig volt hatása csak. Gyakorlatilag annyira szétcsúsztam, hogy haza menni alig tudtam otthon pedig el is ájúltam hiába volt szeretett fless meg minden. Már az első is keményen oda vágott. A narancssárga Tesla is ugyanilyen volt de ott már 1 is elég volt ahhoz, hogy űllnöm keljen óráig. Rá egy héttel otthon bevettem egy zöld gyémántosat. Éreztem, hogy nagyon jó tiszta MDMA van benne. De azt az 1 db-t sajnos szinte be sem éreztem és 5 óráig rajta voltam, de csak azon gondolkodtam, hogy miért nem elég vagy miért nem vártam még a dologgal. Pedig ilyen tiszta vagy ennél tisztább dolgot szerintem még eddig csak a narancssárga Supreme CP adott. Tehát én most akkor tényleg szerotonin szindrómát kaptam? Mert elvileg a vitaminok is segítenek regenerálódni. Pl c vitaminból napi 3000mg megy, szedek magnéziumot is, b, d vitamint is. De még mindig érzem, hogy nem csak természetes úton vagyok depis. A karantén miatt alapból az vagyok, de érzem, hogy ez a másik dolog akkor is be kavarna ha fullos lenne az életem. Ez gondolom a designer drogos Maserati miatt van. Kitudja milyen undorító PMA-s vagy akármilyen xart ettem meg szeptember elején!

2020. dec. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert létezik egy olyan fogalom, hogy felezés!! Szerintem egyik tabletta sem olyan veszélyes amiket te itt felsoróltál. Csak már talán 1 darab tablettában is több hatóanyag lehet a kelleténél. És szerintem túladagolás miatt kerültél rottyra. Mivel az MDMA 200mg feletti adagban mármint ha egyszerre ennél többet jutattsz be valóban jó agykárosítová válik. És a szerotonint is jobban szétszedi.


A szerecsendióval meg ne akarj MD hatást elérni. Mert a myscirin hiába hasonló pár dologban mint az (MDA! Akkor is távoli rokonok csak. És komolyan 5+ csomag. Még egy tapasztalt tripernek lehet sok lenne. Pláne, hogy ez is 40-50g felett meg is őlhet. Februárra meg szerintem megint olyan lesz minden mint nyáron. 2021-ben tavasztól meg szerintem már fesztiválokat is lehet majd tartani . A vakcina beadása pedig nem lesz kötelező!

2020. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen de a 2. tabi után olyan pszihedelikus halucinálciók jöttek mintha kb 15-20 mg 2C-B lett volna elfogyasztva. Vagyis nem igen volt annyira tanító jellegű. Csak a dolgok voltak olyanok amiket láttam. Persze itt a jó érzés miatt szebb dolgokat haluztam. Mert lehet, hogy volt benne valamennyi MDMA. De fizikailag is rotty volt. Illetve annyira ugrált, mozgot, remegett a kép, hogy szédelektem. 4x hánytam be a hatása alatt. Na meg az is, hogy az első tabinál ahogy meg jött a high már el is veszett az is fura. A második sem tartott sokkal tovább. Viszont a fizikai túladagolás jelei viszont tovább tartottak mint a hatás. Úgy éreztem, hogy égek konkrétan. Kíváncsi vagyok, hogy hány fokos lázam lehetett akkor!


És nekem azt mondják haverjaim, hogyha felezem a tabikat nem lesz olyan jó a hatásuk mert elvileg ritka a 200-220 mg feletti!

2020. dec. 10. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Pedig az alap, hogy a tabit felezni kell. Elolvasva a kérdésed, látszik hogy rendesen kattogsz. Nem fogok neked szentbeszédet tartani, mert én is imádok bulizni és volt kb 2.5 évem, amikor rendszeresen fogyott a latyó (havonta 1x átlagban 1-1.5et ettem meg/buli). Ez lehet nem hangzik olyan soknak, de én Hollandiában élek, itt gyártják a lasztit, átlagban kb az összes 200 mg feletti. Ráadásul én egy 52 kilós csaj vagyok. Most gondolom magadban kérdezed, hogy ebből mit akarok kihozni. Csupán annyit, hogy ennyi latyózás után sem volt rajtam negyed akkora kattogás sem, mint rajtad. Depi nálam elmúlt kb 1 napon belül, sőt volt hogy buli után egyáltalán nem is volt rosszabb hangulatom másnap. Nekem nagyon fura, hogy nálad ez 3 hónapig fennáll. Nem lehet, hogy te amúgyis hajlamos vagy a depresszióra? Mert ha így van, akkor nagyon nem kéne dobálni, nem csak most nem, a jövőben sem. Én teljesen abbahagytam, mert már nem tudott újat mutatni, sokszor volt az, amit te is írsz, hogy nem volt mozgáshoz energiám, buli közben csak álltam, néha leültem. Ezt is meguntam. Valamint ami érdekes, hogy én sose hánytam be tőle, pedig volt 1x egy nagyon necces esetem. Nagy kilétek közepette nem néztem meg, hogy mennyi volt a pakkban csak beleöntöttem a számba az egészet, mire mondja a barátom, hogy még másfél volt benne. Ekkor nagyon megijedtem én is, meg ő is, mert 200+ osról beszélünk, már arra gondoltunk hogy meg kéne keresni az elsősegélyt. Végül nem lett semmi bajom, fejben nagyon kivoltam, de jó flashekben, nem voltam szarul egyáltalán. Utólag visszagondolva ez nagyon felelőtlen volt, de szerencsére ezzel a korszakkal már leszámoltam. Neked azt javaslom, hogy ha depire hajlamos vagy, akkor hagyd abba teljesen, felejtsd el az MDMA-t. Legyen életcélod, hobbid, társaságod stb.
2020. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Valószínűleg eza tabi lehetett az. Ebbe 250mg MDMA van. Tehát. ebből már egy egész is kemény túladagolást okoz. Ha te meg még bedobtál rá egy másikat 500mg MDMA bőven túladagolás. Legalábbis úgy biztos, hogy 250 egyszerre +250 redose megint egyszerre. Ennyitől még egy olyan ember is offon lenne aki rendszeresen 1-2 hetente csinálja. Persze egy ekkora adag vagy nagyobb adag elfogyasztása mondjuk 3-4/ több felé elosztva. Elég szép halukat tud csinálni. Nos igen sok olyan eki van manapság amiknek a hatása elég rövid. Mivel az MDMA-t szintetikusan állítják mostmár elő és ritka az olyan eki amibe szasszafrásszból kinyert MDMA van. Vagy designer drogot/is tartalmaz a bogyó ezek miatt lehet gagyibb, rövidebb, gyengébb a hatásuk. A tesla tabikban viszont általában kifejezetten a legtisztább MDMA van benne. Oké persze úgy látom ecstasydatan és pillreportson, hogy a mostani teslák designer drogosok. De sajnos több pill is van mostanában xar minőségű tabikról valszeg a covid miatt. Szóval ha találsz is lasztit, ne számits mdxx szerű hatásra. Jelenleg a sárga punisher-rolex az amibe talán fix, hogy mdma van. Legalábbis mi felénk. Én Maseratit is próbáltam a pirosat ami nem rég jött ki. Kifejezetten nem okozott csalódást mint a többi nl logós latyó sem. Konkrétan ezek a legeslegjobb minőségűek szoktak lenni általában. Egy 2/3-hoz volt csak lehetőségem az nem volt olyan erős. Mivel 200mg alatt van. Viszont azért éreztem és 3-4 órán keresztül közepesen ki voltam tőle. Tehát csak annyira látszott meg, hogy a szemem 80% pupilla volt. De aki nem ismeri fel nem is vette észre, hogy nyomtam. Én specc egyszer találkoztam rövid hatóidővel rendelkező nl tabival. Még régebben a kék liptonossal. Abban mondjuk amúgy is szerintem inkább Metylone vagy butilon lehetett. De pl a rózsaszín Supreme tablettát is próbáltam annál amelyiket én próbáltam az volt, hogy jó erőteljesen megvágott egy negyed. De kb 25 perc volt a high. És az az érzés is igaz, hogy volt szeretettflash de nem tiszta MDMA-ra hasonlított.


Persze legtöbb tabinál az van, hogy van a jobb gyártóknál is, hogy becsúszik 1-2 rosszabb minőségű. Illetve fordítva is. A Mitsubishik és a Royce Rollsok a mái napig szinte mindeggyik tabletta rossz minőségű. És nézegesd pillreports, ecstasydata, daath oldalakon, hogy melyik tabletta milyen és mennyire erős. Egy 150-200mg felettit mindenképp felez. Mert te neked beadta valaki azt, hogy 1 tabitól nem lesz baj meg az úgy az igazi. Pl tavaly a piros donkeytől féltől haltak meg felé az emberek mert elvileg fentanylt/ is tartalmazott. Gondolom az stimuláns és opiod kombó is veszélyes meg a fentanylt eleve könnyű túladagólni. Illetve már egyre több olyan tabletta van ami már lassan 400mgt is tartalmaz. Abból bedobssz egy egészet simán meghalhatsz.Arra számíthatsz, hogy valószínűleg elájulsz akár egy buli kellős közepén is és a mentő fog elvinni. Szóval óvatosan. Hidd el 120-150 mg-t egyszerre benyomsz is teljesen jól leszel. Esetleg erre még redoseolhatsz. De tudd ott is, hogy hol a határ!

2020. dec. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a témához kapcsolódik, de alapból nem voltál depressziós alkat ?


Én sose drogoztam így ebben nincs tapasztalatom, de sokat olvastam ebben a témában, és akinek alapból volt depressziója-vagy hajlam annak óvatosan kell bánni a dolgokkal...


Esetleg cbd olaj, vagy 5-HTP (ez egy sima értendkiegészítő) ezeket "sima" depisek is használják, sok embernek hatásos volt.


Jobbulást, esetleg ha nem fejelted el írj, ide ha majd rendbe jöttél!

2020. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kérdező ?!
2021. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi azóta már jól 4 honapba telt, hogy teljesen vissza álljon normálisba. Csak most meg az a bajom, hogy kattogok a cuccok után. Mert a karantén miatt azóta sem tudtam szerezni semmit.
2021. ápr. 26. 23:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Amihez hozzá jutottam az a szerecsendió. Minden hónapban rá szorultam. Néha sikerült is elérni vele elég jó hatást. De nem volt azért olyan mint az mdma. Viszont sajnos olyan 20-25g felett eléggé durva mellékhatásai vannak. Már ez az adag is okoz eufóriát. Viszont ez még nem túl pszihedelikus. Na meg a rossz íze miatt. Kihívást jelent elfogyasztani már 2 csomaggal is.
2021. ápr. 26. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!