Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen talasztalatotok van a...

Milyen talasztalatotok van a "RUSH" vágyfokozóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jó másra azon kívűl hogy egy perc erejéig megváltozott tudatállapotot biztosít felhasználójának miközben a szervezetet meg rombolja vagy tényleg valakinek bevált?

2020. dec. 12. 03:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi leszek most. Sokat olvastam róla. És elég nagy a hype körülötte. Félek ez olyan lehet mint a növényi alapú potencia növelő, kb nem ér semmit sem. Max placebo hatást okoz.
2020. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyi biztos hogy egy percre a szivedet az agyadba helyezi szinte és bódult állapotok közepette meredsz a világra egyépként ipari bőrtisztító csak ügyesen visszaforgatva
2020. dec. 12. 07:33
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Te akkor már ismered?

DE minek kell a vágyat fokozni, az megvan mindenkinél.

Ha nem áll fel ott a baj.

2020. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Múlthéten hozott be kollegám kóstolóba

Vágyal nincs gond itt a kérdés jellege inkább arra irányul hogy aki próbálta már valóban használható-e vágyfokozóként vagycsak egy legálisan árusítható kábító hatású termék

2020. dec. 12. 08:13
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Akkor egyed ha ennyire értetlen vagy.
2020. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5 ös válaszodból tükröződik az inteligenciád,fogyasztásának módjával sem vagy tisztában elsőnek értelmezd a fent leírtakat mielőtt érdemileg is próbálnál nyilatkozni
2020. dec. 12. 09:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vált be vagyfokozasra

Mintha kicsit hosszabb lett volna a mindjárt elelvezek érzés de azon kívül semmi

2020. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten rendeltem, még nem jött meg. Kíváncsi vagyok a hatására, nem hiszem hogy túl egészséges lehet egyébként ilyen szarokat szívogatni.
2020. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
A melegek szokták haszni. A passzív szokta szívni hogy az ánusza jobban táguljon. Meg olyankor melegebb is a popsi és ez jó érzés az aktívnak. A szer felpörgeti a szívet.
2020. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Ma próbáltam k, semmi értelme. 10-20 másodpercen belül elkezd lüktetni a fejem, tart 1-2 percig aztán vége. Nemhogy vágyfokozásra nem jó, de mozogni is alig van kedvem, mert az izmokat tényleg ellazítja. Ez mondjuk lehet jó, mert állandóan be van állva a hátizmom.
2020. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!