Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az epekő járhat vissza-visszat...

Az epekő járhat vissza-visszatérő tünetekkel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron voltak egy ideig olyan problémám,hogy fájt az alhasam és görcsölt, jobb bordaív alatt is. Ezen kívűl még fájdogált a hátam+ a derekam is fájt,szúrt.


Nyáron elmentem orvoshoz,aki megnyomogatta a hasam, de nem talált semmi rendelleneset. Mondta várjak vele hátha elmúlik pár nap múlva, el is múlt, de most újra előjöttek egy pár napja ugyanazok a tünetek,a vizeletem is elég barnás, sötét lett, a székletem is elég világos barnás, sárgás, szerintetek ez lehet epekő?



2020. dec. 12. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Újra el kéne menni a háziorvoshoz, csináltatni egy hasi UH-t és egy labort.
2020. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljeskörű laborom volt egy bő hónapja más okból kifolyólag, az kimutatta volna ha az lenne.
2020. dec. 12. 12:46
 3/4 A kérdező kommentje:
??
2020. dec. 12. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hónapja még nem voltak panaszaid.

A labor a kövek meglétét nem mutatja ki, csak az esetleges gyulladást. Ezért kell a hasi UH.

2020. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!